RANKING: Najlepsze bary w Polsce wg Esquire’a

RANKING: Najlepsze bary w Polsce wg Esquire’a

25 miejsc, które musisz odwiedzić
08.09.2017

Trójmiasto, Kraków, Warszawa, Wrocław, Poznań, Łódź, Katowice, Szczecin, Białystok i Rzeszów – to miasta, w których znajdują się nasze ulubione bary w Polsce. Nie można nas zatem posądzić o warszawocentryzm – wierzymy zresztą, że i poza największymi miastami kryją się prawdziwe perełki, więc koniecznie dajcie nam znać, gdzie udać się w kolejną barową odyseję.

Jednak to właśnie warszawską selekcję z fragmentami uzasadnień przedstawiamy na zachętę. Cały ranking najlepszych barów wraz z opisami znajdziesz w nowym numerze „Esquire’a”. 

Charlie

 

I'm waiting for You all night long. for reservation please call : 664 066 004 Regards, Charlie.

Opublikowany przez Charlie na 3 grudnia 2016


„Wizytówką Charliego jest Subconscious Coctail Menu. Warto się tu wybrać tylko po to, by tego doświadczyć”

 

Bar Wieczorny“Ten niepozorny bar na warszawskim Mokotowie kryje prawdziwy skarb, jakim jest Tomek Roehr, promotor kultury picia koktajli i miksologii molekularnej”

Kita Koguta“[..] wieść o koncepcie duetu Adam Grądziel i Jakub Kozłowski na serwowanie zaskakująco podanych drinków rozniosła się po całym kraju”

Kiti Bar

 

Opublikowany przez Kiti Bar na 11 lipca 2017


“Najkrótsza recenzja Kiti to: oryginalna ceramika, nawiązująca do figurek polinezyjskich bóstw, egzotyczne alkohole i drinki oraz drobne, ale zaskakujące przekąski”

Jackpot Warsaw 777


“Amerykański styl w centrum Warszawy”

The Roots

Opublikowany przez The ROOTS Cocktail Bar & more na 16 maja 2017


“Specjalnością baru, poza klasykami, są autorskie kompozycje inspirowane regionami Polski, odkrywające bogactwo smaków i alkoholi dostępnych między Bałtykiem a Tatrami”

Weles


„Lokal dla wtajemniczonych. Nie brak im inwencji, więc w kracie znajdziesz między innymi tak zaskakujące propozycje jak Szarlatan, Upojna Lorelei czy Bekonowy Old Fashioned, ale chętnie serwują też klasykę”

Woda Ognista

Odwiedź nasz koktajl bar inspirowany połączeniem smaków Warszawy z lat 20-tych i 30-tych ze współczesnymi...

Opublikowany przez Woda Ognista na 2 stycznia 2017

„Udana próba wskrzeszenia klimatu przedwojennej Warszawy, tyle że w nowoczesnym wydaniu”

Zamieszanie


„Znak rozpoznawczy tej miejscówki w dawnym Domu Partii to butelkowane koktajle z kapslem, prezentowane w pełnych lodu stalowych baliach, a także wyrastające ze środka okrągłego baru imponujące drzewo skonstruowane z dwóch i pół tysiąca zielonych butelek po whisky”

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie