Darmowy Aperol  Spritz z dostawą do domu na Narodowy Dzień Prosecco
Fot: aperolspritzsocials.com

Darmowy Aperol Spritz z dostawą do domu na Narodowy Dzień Prosecco

Zapiszcie sobie w kalendarzu i celebrujcie to wyjątkowe święto!
03.08.2018

Święto fanów bąbli

Przypadający na 13 sierpnia Narodowy Dzień Prosecco obchodzi się głównie w USA, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by uczynić go świętem ogólnoświatowym. Zwłaszcza, że Włosi i Francuzi nie zostają w tyle i na ten specjalny dzień szykują zawsze wiele atrakcji dla fanów bąbli, a w Wielkiej Brytanii alkohol bije kolejne rekordy popularności. Choć w ubiegłym roku po raz pierwszy od 2011 roku trunek osiągnął tam zaledwie jednocyfrowy wzrost sprzedaży (o 5%), to wciąż mówimy o ponad 130 milionach litrów (35.8 mln galonów) rocznie.

Darmowy Spritz pod same drzwi

Miłość Brytyjczyków do prosecco postanowiła wykorzystać grupa Campari, czyli producent Aperolu. W końcu Aperol Sprtiz, czyli połączenie Aperolu, prosecco i wody gazowanej to idealny drink nie tylko na upały. Od 13 sierpnia mobilny wóz firmy będzie dowoził Londyńczykom dwa darmowe kieliszki Spritza – od drzwi do drzwi. Akcja potrwa 3 dni, po których samochód ruszy w dalszą podróż – tym razem do Manchesteru. Przekażcie znajomym na Wyspach – na darmowego drinka mogą zapisać się pod tym linkiem.

Aperol Spritz - przepis 

A myśleliśmy, że food truck z prosecco to spełnienie naszych marzeń... Jednak nawet jeśli nie załapiecie się na akcję firmy, możecie przygotować Aperol Spritz w domu. Wystarczy 50 ml Aperolu, 75 ml prosecco i odrobina wody. W zależności od preferencji możecie dodać też odrobinę ginu i plaster pomarańczy. Uwierzcie nam na słowo - tego drinka nie da się zepsuć. 

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie