Lubisz dobrze zjeść, ale nie lubisz gotować? Mamy idealne rozwiązanie
fot. Eaters Collective / Unsplash

Lubisz dobrze zjeść, ale nie lubisz gotować? Mamy idealne rozwiązanie

Jeżeli jesteście fanami jedzenia spod znaku fine diningu, nie musicie już wychodzić do dobrej restauracji. Wystarczy zaopatrzyć się w odpowiedni sprzęt kuchenny. Jaki? Czytajcie dalej.
21.12.2018

Mając ochotę na coś naprawdę dobrego, zwykle z braku czasu i odpowiednich umiejętności, po prostu wychodzimy do ulubionej restauracji. Absolutnie nie sugerujemy wam rezygnować z tej przyjemności, bo sami przepadamy za profesjonalnym gotowaniem na najwyższym poziomie, a jeżeli w dodatku jest ono połączone z doskonałą obsługą, to takie wyjście jest warte każdej wydanej złotówki. Stołowanie się w najlepszych restauracja może mimo wszystko mocno nadszarpnąć budżet, a przecież coś jeść trzeba. A że trzeba jeść dobrze i smacznie, nie musimy chyba nikogo przekonywać. Warto więc zainwestować w wielofunkcyjnego robota kuchennego, który nie tylko pomoże stworzyć prawdziwe dzieła sztuki kulinarnej, ale też wykona za was większość żmudnej pracy.

Dania perfekcyjne do sześcianu

Wciąż zadziwia nas, jakie pokłady cierpliwości musiały mieć nasze mamy i babcie, przyrządzając chociażby sałatkę jarzynową. Krojenie, siekanie – to wszystko jest zbyt czasochłonne. Oczywiście warto mieć w kuchni zestaw ostrych jak brzytwa noży – pewne rzeczy wymagają zaangażowania naszych rąk, jak choćby wyfiletowanie ryby. Jeżeli jednak nadać kształt idealnego sześcianu warzywom, owocom, serom czy wędlinom, polecamy robot kuchenny Bosch MUM 5. Wyposażony jest on w specjalną przystawkę, która pokroi to wszystko w równą kostkę o wymiarach 0,8 x 0,8 x 0,8 cm.

Robot kuchenny MUM 5 odznacza się przy tym wyjątkowo stylowym designem i jest dostępny w szerokiej gamie modnych kolorów. Wyposażony jest też w mnóstwo akcesoriów, które pomogą wam nie tylko pokroić, ale też w wymieszać ciasto, kremową masę czy ubić białka na perfekcyjnie sztywną pianę.

Pieczenie ciast jest niemęskie, tak? Nie!

I tak przeszliśmy do tematu tabu w świecie mężczyzn. Stwierdzenie, że słodkie wypieki to domena kobiet jest już od dekad absolutnie nieaktualna. Jest też stereotypem, którego powielanie jest co najmniej nietaktowne. Miłośnicy słodkości niech wezmą sprawy we własne ręce, a najlepiej, jeżeli idealnie zagniecenie, ubijanie i mieszanie powierzą solidnemu robotowi kuchennemu, na przykład modelowi OptiMUM marki Bosch. Z wieloma funkcjami idzie w parze prosta i intuicyjna obsługa, chociażby dzięki kolorowym oznaczeniom, ułatwiającym zamontowanie poszczególnych akcesoriów.

Robot kuchenny Bosch OptiMUM wyręczy was od pierwszych chwil pracy. Wystarczy, że ustawicie konkretny czas wyrabiania ciasta, mieszania czy ubijania, po którym robot automatycznie zatrzyma pracę. Wsparciem tej funkcji jest inteligentny czujnik SensorControl Plus i automatyczne programy, dzięki którym robot zakończy pracę dokładnie wtedy, gdy ciasto drożdżowe jest odpowiednio zagniecione, a białka jaj lub śmietana – idealnie ubite. To wszystko jest możliwe za naciśnięciem tylko jednego przycisku.

Również precyzyjne odmierzanie mąki czy cukru to też nareszcie żaden problem. Wbudowana w urządzenie waga kuchenna kończy odwieczne problemy z dodawaniem składników „na oko”.

Robot kuchenny Bosch OptiMUM jest nie tylko inteligentny, ale i potężny. Silnik o mocy do 1500 W z łatwością upora się nawet z ciężkim ciastem, którego ręczne wyrabianie jest chyba najbardziej nużącą czynnością związaną z kucharzeniem. Tymczasem urządzenie przez cały czas pracuje z odpowiednią siłą i prędkością, co jest praktycznie niemożliwe w przypadku ludzkich mięśni. 

Obydwa roboty kuchenne Bosch wyposażone są w innowacyjną, unikatową przekładnię planetarna systemu mieszania. Za tą kosmiczną nazwą kryje się stały, energiczny ruch mieszadeł w trzech kierunkach, co gwarantuje maksymalnie dokładne mieszanie bez pozostawiania resztek ciasta na brzegu misy. W wyposażeniu standardowym robotów znajdziecie też zestaw końcówek w zależności od tego, co znajduje się w misce: ciężkie ciasto, śmietanka, białka czy masa na lekki biszkopt. Roboty możecie też rozbudować o wiele dodatkowych akcesoriów, umożliwiających przyrządzenie na przykład wykwintnych przystawek i deserów, a nawet domowego makaronu. Urządzenie przy tym rozpozna dane akcesorium i automatycznie dopasuje do niego sposób pracy.

Przy wszystkich zaawansowanych rozwiązaniach zastosowanych w robotach Bosch, te sprzęty wyglądają też niesamowicie stylowo. I ani się obejrzycie, a kucharzenie stanie się jedną z waszych ulubionych czynności. Ale to chyba dobrze, prawda?

Więcej informacji o robotach kuchennych Bosch znajdziecie na: www.bosch-home.pl/promocje/roboty-kuchenne-optimum

 

Materiał promocyjny

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie