Nagrody magazynu Esquire:
oto zwycięzcy!

Podczas uroczystej gali w warszawskim hotelu Hilton rozdane zostały nagrody magazynu Esquire. Statuetki z rąk prowadzących, Gabi Drzewieckiej i Macieja Gajewskiego, redaktora naczelnego polskiej edycji „Esquire’a”, odebrały osoby które w mijającym roku odważnie podążały własnymi ścieżkami pokazując nam, czym jest oryginalność i niezależność w myśleniu. Kto znalazł się na liście nagrodzonych? Oto zwycięzcy. Gratulacje!

ZWYCIĘZCA W KATEGORII

Biznes

Jerzy Mazgaj

Jerzy Mazgaj

Prezes rad nadzorczych między innymi Vistula Group i W.Kruk SA. Wprowadzał na polski rynek tak znane marki jak Ermenegildo Zegna czy Burberry. Koneser i smakosz, znawca win, whisky i cygar.
ZWYCIĘZCA W KATEGORII

Sztuka

Tomasz Kot

Tomasz Kot

W tym roku nie było częściej wyróżnianego aktora od niego. Zagrał jedną z głównych ról w "Zimnej wojnie" Pawła Pawlikowskiego, filmie nagrodzonym w Cannes. Był też podobno typowany do roli czarnego charakteru w kolejnym filmie o Bondzie.
ZWYCIĘZCA W KATEGORII

Media

Marcin Prokop

Marcin Prokop

Człowiek mediów, który potrafi pozostać przede wszystkim sobą, a przy tym - zachować sympatię widzów. Na co dzień mężczyzna bardzo stylowy.
ZWYCIĘZCA W KATEGORII

Styl i design

Robert Konieczny

Robert Konieczny

Architekt, właściciel śląskiego studia KWK Promes. Jeden z najbardziej utytułowanych i cenionych na świecie polskich projektantów. Jego najnowsza realizacja, Dom Po Drodze, stała się wydarzeniem architektonicznym na kilku kontynentach.
ZWYCIĘZCA W KATEGORII

Sport

Kuba Przygoński

Kuba Przygoński

Kierowca rajdowy, motocyklista, członek Orlen Teamu. Coraz bliższy zwycięstwa w Rajdzie Dakar. W tym roku ukończył te zawody na bardzo wysokim, piątym miejscu w klasyfikacji generalnej.
ZWYCIĘŻCZYNI W KATEGORII

Kobieta, którą kochamy
Nagroda specjalna

Joanna Kulig

Joanna Kulig

Nominowaliśmy ją do nagrody Esquire'a już w ubiegłym roku – w 2018 nominacja wydaje się oczywistością. Rola w „Zimnej wojnie” Pawła Pawlikowskiego przyniesie zaowocuje wspaniałą międzynarodową karierą, o to jesteśmy spokojni.