Reklama

Nowy serial. „Breaking Bad” spotyka „Narcos”

Jeśli wciąż tęsknisz za Walterem White'm, być może grany przez Jasona Batemana Marty Byrde wypełni pustkę po kultowej postaci.

Nowy serial. „Breaking Bad” spotyka „Narcos” Fot. Netflix, Youtube
Reklama

„Ozark” to produkcja Netflixa, w której główną postacią jest finansista zajmujący się praniem brudnych pieniędzy. Kreatywną księgowością trudni się na zlecenie drugiego najpotężniejszego meksykańskiego narkotykowego kartelu, co już samo w sobie budzi bardzo konkretne serialowe skojarzenia.

 

Gdy sytuacja zaczyna zagrażać bezpieczeństwu rodziny głównego bohatera, ten zabiera żonę i dwójkę dzieci do spokojnej Krainy Ozark, leżącej w środkowej części USA. Piękne okolice lasów i rzek faktycznie są spokojne, ale oczywiście  sprawy zaczynają się komplikować. „Rozejrzyj się! To miejsce to śmierć!” - mówi w pewnym momencie żona księgowego. Całkiem słusznie zresztą.

 

 

Resumując, Marty Byrde podejmie próbę wyprania milionów dolarów z brudnych dolarów i zamienienia ich w kolejne setki milinów charakterystycznych zielonych banknotów. Przy okazji spróbuje jeszcze przeżyć. Sezon będzie miał 10 odcinków. Światową premierę zaplanowano na 21 lipca.

 

Artykuł ukazał się na stronie brytyjskiego Esquire.

10 aktorów, którzy odrzucili kultowe dziś role

„Forest Gump” (1994). John...

1/10

„Forest Gump” (1994). John Travolta wybrał „Pulp Fiction”, a Tom Hanks zdobył Oscara.
Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Reklama

Inne artykuły

Reklama