Reklama

Trudno go poznać. Daniel Craig odmieniony w nowym filmie

Nie, to nie jest nowy James Bond.

Trudno go poznać. Daniel Craig odmieniony w nowym filmie Fot. Bleecker Street, Youtube
Reklama

Podczas gdy widzowie, i pewnie większość filmowego świata, wciąż czeka na decyzję, czy Daniel Craig po raz piąty zagra Agenta 007, latem do światowych kin, czyli nie polskich, wejdzie o wiele luźniejsza propozycja, w której Brytyjczyk zagrał jedną z głównych ról. Co więcej, będzie to powrót Stevena Soderbergha, który minione 4 lata leżakował na reżyserskiej emeryturze.  

 

Zobacz także: Nie tylko James Bond. Najlepsze role Pierce'a Brosnana 

 

„Logan Lucky” to zabawa pokroju „Ocean’s Eleven”, którym Steven Soderbergh, również dzięki świetnej obsadzie, w 2001 r. podbił kina. Z kontynuacjami bywało już różnie, ale najwyraźniej Amerykanin zatęsknił za pisaniem historii grupy sympatycznych cwaniaczków planujących spektakularny skok. W tym przypadku chodzi o utarg z wyścigu pod marką NASCAR, czyli jednej z największych za oceanem i na świecie imprez motoryzacyjnych.  

 

 

Daniel Craig wcielił się w speca od materiałów wybuchowych z silnym południowym akcentem. Organizatorzy skoku wyciągają go zza krat, by pomógł im zrobić to, co wydaje się całkowicie nierealne. Najpierw jednak musimy się dobrze przypatrzeć. Bohater grany przez Craiga ma włosy przefarbowane na blond, a jego ciało zdobią więzienne tatuaże. Trudno poznać go na pierwszy rzut oka.   

 

W pozostałych rolach zobaczymy m.in. Katie Holmes, Adama Driver i Riley'a Keough'a. Światowa premiera „Lucky Logan” odbędzie się 18 sierpnia. A polska? tego na razie nie wiadomo. 

7 niedocenionych filmów, które warto zobaczyć

Purpurowe skrzypce (1998)....

1/7

Purpurowe skrzypce (1998). Niezwykłe losy instrumentu i 300 lat w historii w tle. Grają m.in. Samuel L. Jackson i Jason Flemyng.
Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Reklama

Inne artykuły

Reklama