Reklama

Teledysk Radiohead nakręcony w Warszawie!

Nie, to nie żart.

Teledysk Radiohead nakręcony w Warszawie! Fot. Radiohead, Youtube
Reklama

Fanów Radiohead jest w Polsce więcej, niż mogłoby się wydawać. Zresztą zawsze było ich wielu. Dlatego co uważniejsi z pewnością uśmiechnęli się pod nosem, oglądając najnowszy teledysk Brytyjczyków. W końcu znajomo wyglądający i przemierzający miasto nocą autobus miejski śmiało można wziąć za dobrze znanego Ikarusa. Sęk w tym, że w opublikowanym właśnie wideo do „I Promise” to jest Ikarus, a bohaterowie klipu jadą przez Warszawę.

  

Za teledysk odpowiada Michał Marczak, warszawiak i absolwent wydziału filozofii na UW oraz amerykańskiej filmówki. Raz jeszcze podjął współpracę z muzykami Radiohead, tym razem wracając do rodzinnego miasta. Co ciekawe, uważni dopatrzą się w wideo m.in. Agaty Buzek. 

 

 

„I Promise” to jedno z trzech niepublikowanych nagrań, które 23 czerwca trafi na wydawnictwo „OK COMPUTER OKNOTOK 1997-2017”. Będzie to reedycja wydanego w 1997 r. krążka „OK COMPUTER”, trzeciego albumu Radiohead. Oprócz pierwotnych 12 kompozycji i trzech dotąd niepublikowanych nagrań, na krążek trafi również osiem utworów ze stron B singli.

Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Reklama

Inne artykuły

Reklama