Reklama

Jednym filmem pokazał 150 966 śmierci w „Grze o tron”

Cierpliwość popłaca.

Jednym filmem pokazał 150 966 śmierci w „Grze o tron” Fot. HBO
Reklama

Jedną z najlepszych, nomen omen, stron internetu jest to, że niektórym jego użytkownikom po prostu się chce. Znajdują czas i chęci, by zrobić coś kreatywnego. Coś, co wywoła na twarzach oglądających uśmiech lub wszelkie inne, w tym skrajnie odmienne, emocje, ale w efekcie takie, że ci z nieprzymuszonej woli klikną, dając„lajka” lub „łapkę w górę”. Zupełnie jak w przypadku pomysłu specjalizującego się w kompilacjach youtubera Leona Andrew Razona, który tym razem wziął na warsztat „Grę o tron”.

 

Zobacz także: W 7. sezonie „Gry o tron” wróci bardzo ciekawa postać

 

Amerykanin wykazał się dużą cierpliwością, przeglądając wszystkie odcinki dotychczasowych sześciu sezonów ekranizacji sagi George'a R. R. Martina. Następnie wyciął sceny, w których coś lub ktoś ginie. W ten sposób zmontował dwudziestominutowy film, w którym jego zdaniem, z cudzą pomocą oczywiście, ducha wyzionęło 150,966 ludzi i zwierząt.

 

 

Liczba robi wrażenie, ale jej żywotność niestety będzie dość krótka. 16 lipca HBO zaprezentuje pierwszy odcinek 7. sezonu „Gry o tron” i trudno sobie wyobrazić, byśmy w ciągu 60 minut emisji nie zobaczyli żadnej, choćby jednej, śmierci.

 

Artykuł ukazał się na stronie brytyjskiego wydania Esquire.

Nowe zdjęcia z 7. sezonu „Gry o tron”.

Fot. HBO

1/6

Fot. HBO
Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Reklama

Inne artykuły

Reklama