Sharon Stone ujawniła taśmę. Kulisy seksownej sceny z „Nagiego instynktu”
Fot. Youtube

Kultura

Sharon Stone ujawniła taśmę. Kulisy seksownej sceny z „Nagiego instynktu”

Mało kto mógł wcześniej to zobaczyć.
11.08.2017

Wbrew pozorom Sharon Stone nie dostała głównej roli w „Nagim instynkcie” tylko za piękne oczy, blond włosy i zmysłową figurę. Nic z tych rzeczy. Musiała przejść przez casting. Ale i to tak nie koniec. Rolę Catherine Tramell pierwotnie odrzucił dobry tuzin kandydatek. Wszystkie uznały, że postać demonicznej pisarki jest dla nich zbyt ryzykowna. Najwyraźniej rola pełna seksu i przemocy jakoś im się nie widziała. Cóż, dopiero po latach okazało się, ile straciły.

 

Zobacz także: Najbardziej zmysłowe sceny z Sharon Stone

 

Wróćmy jednak do Sharon. Aktorka opublikowała na Twitterze fragment z taśmy, na której widzimy odegranie w ramach przesłuchania jedną ze scen, jaka trafiła później do film. Na jej potrzeby w granego przez Michaela Douglasa policjanta wcielił się reżyser Paul Verhoeven.

 

 

Holender nie mógł zdawać sobie sprawy z historycznego znaczenia tej chwili, ale z drugiej strony dobrze wiedział, z kim wymienia kwestie ze scenariusza. W końcu dwa lata wcześniej (1990 r.) Sharon Stone zagrała u boku Arnolda Schwarzeneggera w reżyserowanej przez niego „Pamięci absolutnej”.

  

Artykuł ukazał się na stronie amerykańskiego wydania Esquire.

Komentarze

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo