Michael Fassbender zagra w pełnometrażowym „Kung Fury”
YouTube

Michael Fassbender zagra w pełnometrażowym „Kung Fury”

Zachwyceni powinni być nie tylko fani kina akcji z lat 80.
13.02.2018

Pamiętacie zbiórkę na Kickstarterze, która w 2015 roku zaowocowała półgodzinnym filmem „Kung Fury”? Tego hołdu dla kina akcji z lat 80. nie mogli przegapić fani VHS-owej nostalgii. Projekt Davida Sandberga o wiele miesięcy wyprzedził m.in. kolejną falę sentymentu za „ejtisową” estetyką, którą przyniosła premiera pierwszego sezonu „Stranger Things”. Gościnny udział Davida Hasselhoffa oraz Tomasz Knapik jako lektor polskiej wersji językowej z pewnością nie przeszkodziły filmowi w osiągnięciu statusu dzieła kultowego.


Wygląda na to, że David Sandberg nie zapomniał o dziele, które zapewniło mu rozgłos (choć na brak pracy i zainteresowania nie może narzekać - w zeszłym roku debiutował pełnometrażowo horrorem "Lights out", a na 2019 rok zapowiedziano premierę filmu "Shazam!" z uniwersum DC Comics - również w reżyserii Szweda). Do zapowiedzianej wcześniej kontynuacji, "Kung Fury 2: The Movie", Sandberg zaprosił jednego z naszych ulubionych współczesnych aktorów - Michaela Fassbendera. Spokojnie, nie zabraknie też Davida Hasselhoffa - balans między "poważną" produkcją a nostalgiczną jazdą bez trzymanki powinien zostać zachowany. 

Przeczytaj też: Michael Fassbender - ten dobry 

Data premiery filmu nie jest jeszcze znana. Za produkcję odpowiadać będzie KatzSmith Productions - studio mające na koncie m.in sukces "To". 

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie