FKA Twigs tańczy do nowej piosenki Andersona .Paaka w reklamówce Apple’a wyreżyserowanej przez Spike’a Jonze
YouTube

FKA Twigs tańczy do nowej piosenki Andersona .Paaka w reklamówce Apple’a wyreżyserowanej przez Spike’a Jonze

Trudno zdecydować, co w nowej reklamówce HomePoda podoba nam się najbardziej.
06.03.2018

Anderson .Paak swoim debiutanckim albumem „Venice” z 2014 roku pokazał, że warto śledzić jego kolejne poczynania. Swoją pozycję potwierdził świetnym „Malibu”, wydanym dwa lata później. Elegancki, rapowo-neosoulowy kolaż zapewnił mu kolejnych wielbicieli, takich jak np. Dr. Dre, który odpowiadał będzie za kształt trzeciego solowego albumu Paaka. Wczoraj poznaliśmy pierwszy singiel z nadchodzącej płyty – fenomenalne „Til it’s Over”.

Piosenki można posłuchać tylko w Apple Music, ale na szczęście dla słuchaczy utwór od razu zyskał drugie życie i został wykorzystany w reklamówce HomePoda, nowego głośnika Apple’a opartego o technologię inteligentnego asystenta domowego Siri, który miał swoją premierę niespełna miesiąc temu. W wyreżyserowanym przez Spike’a Jonze filmie do „Til it’s Over” tańczy inna wielka nadzieja współczesnego r’n’b (i była narzeczona Roberta Pattinsona) – FKA Twigs.

Jonze, obok takich filmów, jak „Ona” czy „Adaptacja” ma już w swoim dorobku kilka świetnych reklam - z głośną kampanią Kenzo, "My Mutant Brain", na czele. Reżyser współpracował także z Adidasem, IKEA, Levi'sem czy Nissanem, należy również do światowej czołówki wśród twórców videoklipów. Nam zresztą klip do reklamy Apple kojarzy się trochę z teledyskiem do "Weapon Of Choice" Fatboya Slima - pamiętacie? 

A wracając do Andersona .Paaka - pracowity wokalista nie zamierza w tym roku poprzestać na albumie solowym. Oprócz wyczekanego przez fanów trzeciego solo usłyszymy go też na płycie The Free Nationals, gdzie gra na perkusji oraz śpiewa. Pamiętając o poziomie innej płyty nie-solowej, znakomitej "Yes Lawd!" nagranej z Knxwledgem, na każdą z tych produkcji czekamy w tym samym stopniu. 

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie