Flying Lotus opublikował 7 nowych kompozycji
Starstock

Flying Lotus opublikował 7 nowych kompozycji

Dominują wyczekiwane utwory z krótkometrażowego „Blade Runner Black Out 2022”.
14.03.2018

Flying Lotus to artysta pomnikowy – w ciągu 12 lat od debiutanckiej płyty „1983” udało mu się zyskać w muzycznym świecie pozycję, o której wielu producentów z dłuższym stażem może tylko marzyć. Jednak po wydaniu mocno jazzującego „You’re Dead!” w 2013 roku o producencie zrobiło się nieco ciszej – przynajmniej jeśli chodzi o działalność muzyczną, bo Steven Ellison (bo tak brzmi prawdziwe nazwisko artysty) w ubiegłym roku na festiwalu w Sundance zaprezentował swój reżyserski debiut, „Kuso”.

To nie znaczy, że producent zupełnie zrezygnował z muzyki – przeciwnie, w zeszłym roku chwaliliśmy przygotowaną przez niego ścieżkę dźwiękową do krótkometrażowego anime „Blade Runner Black Out 2022”. Jednak dopiero dziś możemy cieszyć się 6 utworami z soundtracku w pełnych wersjach. Flying Lotus podzielił się z nami również innym utworem, potwierdzającym, że muzyka filmowa zajmuje go teraz w największym stopniu – odrzutem z przygotowanego przez siebie soundtracku do „Perfect”.  

Film Eddiego Alcazara, podobnie jak „The Field Guide to Evil”, swoją premierę miał na festiwalu SXSW w Austin. Dla współpracującego już wcześniej z Ellisonem Alcazara „Perfect” to pełnometrażowy debiut, którego producentem wykonawczym został Steven Soderbergh. Zwiastun tego nietypowego (jak na Brainfeeder Films przystało) thrillera science fiction zobaczycie poniżej: 

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie