T.J Miller oskarżony o wywołanie fałszywego alarmu bombowego
Starstock

T.J Miller oskarżony o wywołanie fałszywego alarmu bombowego

Ostatnie miesiące dla aktora nie należały do najbardziej udanych. Teraz grozi mu więzienie.
11.04.2018

Todd Joseph Miller, aktor znany m.in. z roli w „Dolinie Krzemowej”, „Deadpool” i „Player One”, może trafić do więzienia nawet na 5 lat w związku z oskarżeniem o wywołanie fałszywego alarmu bombowego.

Do zdarzenia miało dojść 18 marca. Dyspozytor otrzymał informację o pasażerce, która zdaniem dzwoniącego mężczyzny miała przewozić bombę w pociągu relacji Waszyngton – Nowy Jork. Po przeszukaniu okazało się, że wiadomość była fałszywa. Zarzuty postawiono Millerowi, który w poniedziałek został zatrzymany na nowojorskim lotnisku LaGuardia. We wtorek, po wpłaceniu 100 tys. dolarów kaucji, opuścił areszt.

To nie pierwszy raz, kiedy T.J Miller staje się bohaterem historii, o którą nie podejrzewalibyśmy gwiazdy kina. W 2016 roku aktor został zatrzymany za… uderzenie w głowę kierowcy Ubera w czasie powrotu z imprezy. Poszło o różnice zdań na temat Donalda Trumpa, co po raz kolejny przypomina, że taksówki i pojazdy Ubera nie są najlepszym miejscem na prowadzenie politycznych debat

W ubiegłym roku Miller pożegnał się z rolą Erlicha Bachmana w „Dolinie Krzemowej”. Znalazł się też na długiej liście osób oskarżonych o molestowanie i przemoc wobec kobiet - o gwałt w 2001 roku oskarżyła go anonimowo była partnerka. 

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie