Rami Malek jako Freddie Mercury w pierwszym trailerze „Bohemian Rhapsody”
Youtube

Rami Malek jako Freddie Mercury w pierwszym trailerze „Bohemian Rhapsody”

Filmowa biografia lidera grupy Queen trafi do kin w listopadzie.
15.05.2018

Widzieliśmy już kilka zdjęć z filmu „Bohemian Rhapsody”, na których znany z serialu „Mr. Robot” Rami Malek wygląda niemal jak klon Freddiego Mercury’ego, a teraz po długich oczekiwaniach otrzymujemy wreszcie trailer produkcji. „Wreszcie” jest tu odpowiednim słowem – choć film nie dorównuje może perypetiom Terry’ego Gilliama towarzyszącym tworzeniu „Człowieka, który zabił Don Kichote’a”, to ciągnące się od 2010 roku zapowiedzi oraz zmiany odtwórcy głównej roli (początkowo Mercury’ego miał zagrać… Sacha Baron Cohen) mogły zniecierpliwić wielu oczekujących na film.

Kojarzony z komediowymi postaciami Cohen nie przypadł do gustu muzykom Queen – Brianowi Mayowi i Rogerowi Taylorowi. Zamiast niego w rolę słynnego wokalisty  miał się wcielić Ben Wishaw (znany między innymi ze „Skyfall” i „Spectre”), a całość miał wyreżyserować Dexter Fletcher, zastąpiony ostatecznie przez Bryana Singera, który na ostatnim etapie zdjęć do filmu w grudniu ubiegłego roku został zwolniony w wyniku absencji na planie i konfliktu z zaproszonym do udziału w filmie w 2015 roku Ramim Malekiem. Ostatecznie producenci zaprosili… Fletchera, który nadzorował ukończenie filmu i etap postprodukcji. Jak sami widzicie – film rodził się w organizacyjnych bólach.

Tym bardziej cieszy, że "Bohemian Rhapsody" ma już wyznaczoną datę premiery (2 listopada), a i wspomniany zwiastun, który możecie obejrzeć poniżej, zapowiada kawał widowiska: 

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie