Guillermo del Toro kręci serial, będący połączeniem „Czarnego lustra” i Alfreda Hitchcocka
Starstock

Guillermo del Toro kręci serial, będący połączeniem „Czarnego lustra” i Alfreda Hitchcocka

To kolejny projekt zapracowanego reżysera – wcześniej zapowiedział m.in. współpracę nad mroczną wersją „Pinokia”.
16.05.2018

Największy zwycięzca tegorocznego rozdania Oscarów nie próżnuje. Po sukcesie „Kształtu wody” w ciągu zaledwie kilku miesięcy ogłosił zaangażowanie się w kolejne filmy, w tym m.in. mroczną wersję „Pinokia”, trylogię fantasy „Tales of Arcadia”, remake klasycznego filmu noir „Nightmare Alley” oraz dokumentalne filmy o kolegach po fachu – Michaelu Mannie i George’u Millerze. Imponujący rozstrzał – nawet widzowie sceptyczni wobec „Kształtu wody” powinni znaleźć tu coś dla siebie.

Jak informuje serwis "Deadline", do tej i tak długiej listy dojdzie wkrótce kolejna interesująca produkcja – antologia horroru „Guillermo del Toro przedstawia: 10 minut po północy”, która ma łączyć w sobie cechy „Czarnego lustra” i serialu „Alfred Hitchcock przedstawia”. 

Przeczytaj też: 5 nowych horrorów, na które warto zwrócić uwagę

Serial trafi do oferty Netfliksa. To już kolejny efekt współpracy reżysera z serwisem – wcześniej del Toro odpowiadał za „Łowców trolli”, uhonorowaną nagrodą Daytime Emmy animację wyprodukowaną przez DreamWorks. Ted Sarandos, CCO Netfliksa potwierdził w tym tygodniu, że w tym roku w ofercie firmy pojawi się 1000 nowych produkcji oryginalnych (a nie, jak wcześniej zapowiadano – 800).

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie