Nowy serial twórcy „Simpsonów” i „Futuramy” w sierpniu w Netfliksie
Starstock

Nowy serial twórcy „Simpsonów” i „Futuramy” w sierpniu w Netfliksie

"Rozczarowani" to pierwsza nowa produkcja Matta Groeninga od ponad 20 lat.
24.05.2018

W ubiegłym roku Matt Groening, twórca kultowych „Simpsonów” i nie mniej kultowej „Futuramy” ogłosił, że Netflix zakupił prawa do jego pierwszej autorskiej produkcji od czasów kreskówki o przygodach Philipa J.Fry’a, która zadebiutowała w 1997 roku. Zapowiedział też, że „Rozczarowani"("Disenchantment") to „fantazja o rozpadającym się średniowiecznym królestwie Dreamlandi”. Teraz poznaliśmy datę premiery produkcji oraz pierwsze kadry serialu.

10 odcinków pierwszego sezonu trafi do oferty Netfliksa 17 sierpnia. Głosu poszczególnym postaciom udzielą m.in. Abbi Jacobson (współautorka „Broad City”), uhonorowany Oscarem za scenariusz do „Spadkobierców” Nat Faxon oraz komik Eric Andre, znany głównie z autorskiego „The Eric Andre Show”, przygotowanego dla stacji Adult Swim.

Zapraszamy do obejrzenia pierwszych kadrów z serialu, który wg słów samego Groeninga ma być opowieścią „o życiu i śmierci, miłości i seksie i o tym, jak śmiać się w świecie pełnym cierpień i idiotów, niezależnie od tego, co mówią starsi, czarodzieje i inni kretyni”. Zachęcające, prawda?

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie