Amber Heard kusi się w zwiastunie do „London Fields”
fot. youtube

Amber Heard kusi się w zwiastunie do „London Fields”

Zwiastun długo oczekiwanego filmu „London Fields” prezentuje się na tyle dobrze, że z pewnością skłoni wielu ludzi do wizyty w kinie.
08.06.2018

Losy powstawania filmu „London Fields” są dość pokrętne. Chociaż zdjęcia zostały wykonane w 2013 roku, to dopiero teraz obraz dostał zielone światło i trafi na ekrany kin za kilka miesięcy. Duża w tym „zasługa” odtwórczyni głównej roli, czyli Amber Heard. Aktorka oskarżyła producenta filmu oraz jego żonę (która jest autorką scenariusza) o złamanie klauzuli nagości. Twórcy filmu dokręcili bez wiedzy Heard kilka scen nagości i zmontowali je w taki sposób, że widzowie mogą odnieść wrażenie, że widzą w nich Amber. Najwyraźniej obu stronom udało się dojść do porozumienia i film niebawem trafi na ekrany kin.
Amber Heard odgrywa w nim rolę Nicoli Six – kobiety, która przewiduje własną śmierć i rozpoczyna romans z trzema różnymi mężczyznami, wiedząc, że jeden będzie jej mordercą.

Oprócz Amber Heard na ekranie zobaczymy między innymi Johnny’ego Deppa, Jima Sturgessa, Billy’ego Boba Thorntona, Theo Jamesa i Carę Delevigne. Za reżyserię odpowiada Mathew Cullen (jeśli wierzyć Filmwebowi, jest to jego debiut w tej roli), a autorem scenariusza jest Roberta Hanley. Film jest adaptacją powieści Martina Amisa pod tym samym tytułem.
Premiera została zaplanowana na drugą połowę września 2018 roku.

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie