Ostatni raz Kevina S.: „Billionaire Boys Club”
fot. youtube

Ostatni raz Kevina S.: „Billionaire Boys Club”

Film „Billionaire Boys Club” (nie mylić z marką odzieżową Pharrela Williamsa o tej samej nazwie) będzie najprawdopodobniej ostatnim, w którym będziemy mieli okazję zobaczyć Kevina Spacey. Właśnie pojawił się jego pierwszy zwiastun.
11.06.2018

O takich sprawach oczywiście nie da się mówić ze stuprocentową pewnością, jednak biorąc pod uwagę klimat, jaki wytworzył się w wyniku afery z Harveyem Weinsteinem i Kevinem Spacey w rolach głównych trudno się spodziewać, aby drugi z wymienionych został kiedykolwiek zatrudniony do pracy przy jakimkolwiek filmie.
Fani aktora muszą się więc zadowolić jego dotychczasowymi dokonaniami (których na szczęście jest całkiem sporo) a także filmami, które zdążono nakręcić, zanim wybuchła cała afera. Wygląda na to, że ostatnim z nich będzie właśnie „Billionaire Boys Club”, którego pierwszy zwiastun właśnie ujrzał światło dzienne.

W głównych rolach filmu, za którego reżyserię odpowiada James Cox („Highway”, „Wonderland”) zobaczymy dwóch aktorów młodego pokolenia, którzy zdążyli już zaistnieć w świadomości fanów filmu. Mowa o Taronie Egertonie, który zdobył popularność głównie dzięki roli Eggsy’ego w obu częściach „Kingsman” oraz Anselu Elgorcie, czyli Baby z „Baby Drivera” oraz Calebie z serii „Niezgodna”. „Billionaire Boys Club” opowie historię młodych rekinów finansjery z początków lat osiemdziesiątych, których działalność z jednej strony zapewniła im ogromne pieniądze, ale z drugiej – spore problemy.
Premiera filmu została zaplanowana na drugą połowę lipca 2018 roku, jednak nie wiadomo, czy trafi on również do polskich kin.

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie