Netflix zapowiedział drugi sezon serialu „Glow”
fot. materiały prasowe

Netflix zapowiedział drugi sezon serialu „Glow”

W drugim sezonie obserwujemy jak wrestlerki, które stały się lokalnymi celebrytkami, zmagają się z blaskami i ceniami swojej sławy. Netflix własnie zaprezentował filmową zapowiedź kolejnej serii komediowej produkcji.
12.06.2018

Najpopularniejszy serwis streamingowy na świecie poświęcony filmom i serialom nie zwalnia tempa i zapowiada kolejną nowość. Tym razem mowa o drugiej serii „Glow” - serialu opowiadającego o bezrobotnej aktorce, która - chwytając ostatnią szansę na spełnienie marzeń - postanawia wziąć udział w programie o zawodniczkach wrestlingu. Akcja „Glow” rozgrywa się w latach osiemdziesiątych, więc w serialu nie brakuje elementów kojarzonych z tym okresem, w tym oryginalnych fryzur i neonowych kolorów.

A oto oficjalny zwiastun nowej serii:

W drugim sezonie serialu "Glow" w rolach głównych Alison Brie i Betty Gilpin

W rolach głównych ponownie zobaczymy Alison Brie, która wcieli się w rolę Ruth Wilder, oraz Betty Gilpin, czyli Debbie Eagan. Oprócz nich w obsadzie znaleźli się między innymi Marc Maron, Kate Nash, Gayle Rankin oraz Sydelle Noel. Producentkami wykonawczymi serialu są Jenji Kohan („Orange is the New Black”) i Tara Herrmann („Orange is the New Black”), zaś jego współtwórczyniami i jednocześnie scenarzystkami - Liz Flahive („Homeland”) i Carly Mensch („Orange is the New Black”).

Kiedy premiera nowego sezonu serialu "Glow"?

Premiera drugiej serii „Glow” została zaplanowana na 29 czerwca 2018 roku.

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie