BoJack Horseman wróci szybciej niż się spodziewaliśmy

BoJack Horseman wróci szybciej niż się spodziewaliśmy

Nowe odcinki zostały zapowiedziane na Twitterze w sposób co najmniej nonszalancki.
28.06.2018

Bez długich przerw 

Kilka dni temu w wywiadzie dla portalu Polygon Justin Roiland, współtwórca „Ricka i Morty’ego” zapowiedział, że kolejne sezony animacji będą dzieliły krótsze przerwy, jeśli chodzi o datę premiery. Nic dziwnego – po podpisaniu kontraktu na 70 nowych odcinków utrzymanie dotychczasowego rytmu (premierę drugiego i trzeciego sezonu dzielą dwa lata) skutkowałoby właściwie dożywotnim przywiązaniem twórców do serii Adult Swim. Teraz okazuje się, że twórcy „BoJacka Horsemana”, innej głośnej animacji dla dorosłych, również nie będą kazać zbyt długo czekać na nowe odcinki – 5 sezon serialu trafi do Netfliksa już we wrześniu.

Czytaj też: Arcydzieła malarstwa w "Bojacku Horsemanie" 

Nonszalancki BoJack i obrażony Netflix 

Datę premiery ogłosił… sam BoJack, w odpowiedzi na pytanie jednej z użytkowniczek Twittera. „Wow gratulacje jesteś dziesięciomilionową osobą która zadała to pytanie twoja nagroda to odpowiedź 14 września możecie przestać pytać” – to sposób informowania odbiegający od standardowych korporacyjnych komunikatów, ale dobrze pasuje do wykreowanej przez Raphaela Bob-Waksberga postaci. W odpowiedzi na post „niezadowolony” Netflix upomniał swoją gwiazdę („BoJack… rozmawialiśmy o tym”). Całą, absurdalną wymianę zdań znajdziecie w poście poniżej: 

Premiera czwartego sezonu serialu, który spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem fanów i krytyki, miała miejsce 8 września ubiegłego roku. 

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie