Posłuchaj dwóch nowych, wakacyjnych piosenek Childisha Gambino
Starstock

Posłuchaj dwóch nowych, wakacyjnych piosenek Childisha Gambino

Po gigantycznym sukcesie mrocznego „This is America” przyszła pora na rozluźnienie.
11.07.2018

„This is America”, zilustrowany teledyskiem Hiro Murai protest-song Childisha Gambino, to jeden z najpopularniejszych utworów roku, który doczekał się regionalnych przeróbek (patrz niżej) i stał się alternatywnym hymnem amerykańskiego Dnia Niepodległości. Jednak mimo wielkiego sukcesu Gambino nie rozpieszcza swoich fanów jeśli chodzi o dokonania muzyczne (zresztą – nie sposób się dziwić, gdy przypomnimy sobie, że doba ma 24 godziny) – tym bardziej cieszy, że do sieci trafiły właśnie dwa nowe utwory artysty.

Donald Glover na lato 

„Summertime Magic” i „Feels Like Summer”, wydane w serwisach streamingowych jako “Summer Pack”, to utwory odbiegające klimatem od “This is America” – więcej tu drake’owego r’n’b niż zaangażowanego rapu w stylu Kendricka Lamara. Utwory zapowiadają ostatnią (jak zapowiedział sam Donald Glover) płytę nagraną pod pseudonimem Childish Gambino -  możecie posłuchać ich  poniżej: 

Pożegnanie z Gambino

Poprzednie albumy sygnowane pseudonimem Childish Gambino ukazywały się w Glassnote Records. Teraz wokalista i jego były pracodawca toczą spór o zyski z ich odtworzeń - wg nowojorskiego labelu artysta zażądał 1,5 miliona dolarów dochodów od czasów rozwiązania umowy z końcem 2017 roku. Niezależnie od efektów sądowego sporu, z jednym ze swoich alter ego Donald Glover pożegna się już w nowej wytwórni - w lutym artysta podpisał kontrakt z RCA. 

Czytaj też: Wszyscy w Hollywood chcą być jak Donald Glover 

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie