Paul McCartney wystąpi w Polsce. To dopiero drugi występ eks-Beatlesa w naszym kraju
Fot: Akpa

Paul McCartney wystąpi w Polsce. To dopiero drugi występ eks-Beatlesa w naszym kraju

Paul McCartney w ramach „The Freshen Up Tour 2018” po raz pierwszy wystąpi w Krakowie. Koncert odbędzie się 3 grudnia w Tauron Arenie.
12.07.2018

Legenda wraca do Polski 

Zaledwie kilka dni temu Mick Jagger zelektryzował polską publiczność, a The Rolling Stones w Warszawie z hukiem zakończyło trasę "No Filter Tour", a już dowiadujemy się o przyjeździe kolejnej rockowej legendy do naszego kraju. Tym razem padło na Kraków, który w grudniu będzie gościł jednego z najwybitniejszych autorów piosenek w historii, eks-Beatlesa i artystę, który do tej pory w Polsce gościł tylko raz - Paula McCartneya. 

Przeczytaj wywiad "Esquire'a" z Paulem McCartneyem 

Artysta będzie promował swój najnowszy album „Egypt Station”, który ukaże się 7 września. Będzie to pierwsza trasa Paula od czasu „One On One Tour”, podczas której koncertów artysty w latach 2016-2017 wysłuchało około 2 mln fanów. W Polsce muzyk zagrał tylko raz - na PGE Narodowym w 2013 roku. 

– Odwiedzanie nowych miejsc to zawsze świetna zabawa! To bardzo ekscytujące doświadczenie, które pomaga zachować świeżość umysłu. Zawsze chciałem zobaczyć Kraków, ponieważ słyszałem o nim wiele wspaniałych rzeczy. Świetnie się bawiliśmy podczas naszej ostatniej podróży do Polski, więc wiemy, że będzie to kolejna wyjątkowa noc dla nas. Nie możemy się doczekać powrotu. Get ready to rock Poland!

– mówi o nadchodzącym koncercie artysta.

Kiedy bilety trafią do sprzedaży? 

Przedsprzedaż biletów dla zarejestrowanych użytkowników LiveNation.pl rozpocznie się 19.07 o 10:00 i potrwa do 22:00. Ogólna sprzedaż rozpocznie się 20.07 od 12:00. 

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie