Sprowadzić historię do poziomu ludzkich emocji - rozmowa z Joshem Brolinem
Fot: mat. prasowe

Sprowadzić historię do poziomu ludzkich emocji - rozmowa z Joshem Brolinem

Z aktorem porozmawialiśmy przy okazji premiery prasowej „Sicario 2: Soldado”.
18.07.2018

Josh Brolin przebył długą zawodową drogę od roli w „The Goonies”, gdzie zadebiutował jako 17-latek. Był gwiazdą przygodowych blockbusterów dla nastolatków, brał udział w nagradzanych Oscarem produkcjach, takich jak „Milk” i „To nie jest kraj dla starych ludzi”, świetnie sprawdził się też jako Thanos w blockbusterach Marvela i wielokrotnie udowodnił, że należy do najwszechstronniejszych aktorów swojego pokolenia. I jednym z najbardziej wyrazistych, co udowadnia rolą we wchodzącym właśnie do kin „Sicario 2: Soldado”.  

Królowa Hiszpanii - rozmowa z Penelope Cruz 

Wywiad z Joshem Brolinem

Z aktorem spotkaliśmy się w Los Angeles, tuż po premierowym pokazie prasowym, by zadać kilka pytań dotyczących nowego filmu Stefano Sollimy. Sprawdźcie, co  Josh Brolin powiedział nam o sytuacji na pograniczu meksykańsko-amerykańskim, pomysłach na domknięcie trylogii, tajemnicach amerykańskiego rządu i wspólnym grillu Matta i Alejandro.

Kontynuacja „Sicario”

To kolejny raz, kiedy widzimy Brolina wcielającego się w agenta CIA Matta Gravera – pierwsza część zgarnęła 3 nominacje do Oscara i spotkała się z ciepłym przyjęciem krytyków i publiczności. Czego możemy spodziewać się po kontynuacji?

Wszyscy jesteśmy niewolnikami - wywiad z Morrisseyem 

Na początku filmu Graver wraca właśnie z misji na Bliskim Wschodzie, po czym zostaje błyskawicznie ściągnięty przez CIA na amerykańsko-meksykańskie pogranicze, gdzie przeżył już wiele tragedii. „Jego zadanie jest proste: ma wprowadzić na te tereny chaos i anarchię, żeby ostatecznie doprowadzić do wymierzenia sprawiedliwości tym, którzy na to zasługują” – tłumaczy Brolin. 

Premiera filmu już w ten piątek, 20 lipca. 

 

 

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie