Jeszcze więcej meksykańskich karteli. Nadchodzi 4 sezon "Narcos"

Jeszcze więcej meksykańskich karteli. Nadchodzi 4 sezon "Narcos"

Na brak mocnych historii o potyczkach między kartelami a policją na amerykańsko-meksykańskim pograniczu w tym roku nikt nie powinien narzekać.
18.07.2018

"Sicario 2: Saldado" trafi do kin dopiero w weekend, a tymczasem otrzymujemy informacje dotyczące kolejnej hitowej kontynuacji, rozgrywającej się na amerykańsko-meksykańskim pograniczu i obracającej się wokół starcia między kartelami i agencjami rządowymi oraz policją. Mowa o "Narcos", serialu Netfliksa, który czeka przynajmniej kilka istotnych zmian. 

Zostawiamy za sobą Kolumbię, w której akcja rozgrywała się przez poprzednie trzy sezony. "Narcos: Mexico" pokaże początki współczesnej wojny narkotykowej, powracając do jej meksykańskich korzeni, gdy światek przemytu opierał się na luźnej i niezorganizowanej współpracy poszczególnych plantatorów i handlarzy. Będziemy świadkami narodzin potęgi kartelu z Guadalajary.

Czytaj też: Zabójstwo członka ekipy czwartego sezonu "Narcos" 

"Narcos: Mexico" - fabuła 

Lata osiemdziesiąte, Félix Gallardo (Diego Luna) obejmuje przywództwo, jednoczy przemytników i buduje imperium. Agent DEA Kiki Camarena (Michael Peña) razem z żoną i synem przeprowadza się z Kalifornii do Guadalajary, gdzie szybko przekonuje się, że nowy przydział będzie dużo bardziej wymagający, niż można było przypuszczać. Kiki gromadzi informacje o Féliksie, coraz bardziej angażując się w swoją misję, gdy nagły i tragiczny w skutkach rozwój wydarzeń na lata zmienia realia handlu narkotykami i bieg wojny z tym nielegalnym procederem.

Czytaj też: Człowiek, który dorwał Pablo Escobara

Kiki kontra Feliks 

"Narcos: Mexico" to produkcja Gaumont Television dla Netflix. Producentem wykonawczym i showrunnerem jest Eric Newman. Funkcję producentów wykonawczych pełnią również José Padilha, Doug Miro i Carlo Bernard. Premiera sezonu jeszcze w tym roku w Netfliksie. 

Michael Peña zagra Kikiego Camarenę, przykładnego męża i ojca oraz agenta DEA pod przykrywką, który poprzez swoich informatorów dociera do wartościowych informacji na temat Féliksa i nowopowstałego kartelu z Guadalajary. Szybko odkrywa jednak, że nie docenił Gallardo i jego wyrafinowanego systemu.


Diego Luna wcieli się w rolę Miguela Ángela Féliksa Gallardo (“Féliksa”), szefa kartelu Guadalajary, jednego z największych baronów narkotykowych w historii Meksyku i prekursora handlu narkotykami w tym kraju. Cichy, ale odważny. Tajemniczy i inteligentny. Na pozór dobroduszny przywódca, lojalny wobec swoich przyjaciół, wspólników i pracowników... ale stawiający swoje ambicje ponad wszystko.

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie