Tom Hardy ujawnia, kto inspirował go przy pracy nad „Venomem”
Starstock

Tom Hardy ujawnia, kto inspirował go przy pracy nad „Venomem”

Musicie przyznać, że to dosyć nietypowy zestaw.
10.08.2018

W obszernych wywiadach, jakich Tom Hardy udzielił brytyjskiemu i amerykańskiemu „Esquire’owi”, znajdziemy wiele wciągających, poruszających i zabawnych opowieści m.in. o walce z nałogami, relacjach z rodzicami – Edwardem „Chipsem” i Ann, trudnych początkach kariery i przełomowych rolach w „Stuarcie: Spojrzeniu w przeszłość” i „Bronsonie”. Nie zabrakło również miejsca dla tajników pracy nad nadchodzącymi projektami: marvelowskim „Venomem” i biograficzną opowieścią o Alu Capone - „Fonzo”.

Czytaj też: Tom Hardy: Za to też mi płacą 

Stłamszona neuroza

Szczególnie interesujące wydają się informacje dotyczące bezpośrednich modeli, których Hardy używa przed wcieleniem się w daną rolę. Do roli słynnego gangstera przygotował się, naśladując… Królika Bugsa. Jeszcze ciekawiej było w przypadku „Venoma” – inspiracją dla odegrania Eddiego Brocka, odkrywającego w Venomie swoje alter ego, byli Woody Allen (dzięki jego „stłamszonej neurozie i całemu humorowi, który z niej wypływa”), Redman (będący „poza kontrolą i żyjący bez czynszu w swojej własnej głowie”) i Conor McGregor. 

 

Post udostępniony przez Riz Ahmed (@rizahmed)

W tajemnicy przed pracodawcą

Szczegółów swojej pracy nad rolą Hardy nie zdradzał nawet przedstawicielom Sony, które odpowiada za produkcję „Venoma” „Nie mówisz takiego g*wna swojemu pracodawcy” – powiedział  aktor w rozmowie z Erikiem Sullivanem. Coś w tym jest – tym bardziej cieszy możliwość zerknięcia na specyficzny warsztat jednego z najlepszych aktorów swojego pokolenia.

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie