Chance The Rapper z gwiazdami „Stranger Things” i „Atlanty” w nowym horrorze
YouTube

Chance The Rapper z gwiazdami „Stranger Things” i „Atlanty” w nowym horrorze

Nadchodzi kolejny hit od A24? Zaplanowane premiery udowadniają, że mamy do czynienia z jedną z najważniejszych firm produkcyjnych w filmowym świecie.
22.08.2018

Firma A24 wyprodukowała jeden z głośniejszych horrorów roku („Dziedzictwo”), a nadchodzące premiery (m.in. debiut Jonah Hilla czy nowy film Gaspara Noe) i potwierdzają, że mamy do czynienia z jednym z najważniejszych, niezależnych studiów na świecie. Jednak zarówno jeśli chodzi o kino grozy, jak i odkrywanie świeżych nazwisk Daniel Katz i David Fenkel nie zamierzają spocząć na laurach. Do sieci trafił właśnie trailer kolejnego filmu, o którym w przyszłych miesiącach może być głośno – „Slice” w reżyserii Austina Vesely’ego.
Czytaj też: Boots Riley debiutuje jako reżyser. Co powinieneś o nim wiedzieć? 

Gwiazdy seriali w obsadzie

Nazwisko Vesely’ego czytelnicy „Esquire’a” mogą kojarzyć z naszego zestawienia najciekawszych reżyserów, którzy zaczynali od kręcenia klipów. Rozpoznawalność zapewniły mu teledyski dla Chance’a The Rappera, który pojawi się też w „Slice” – opowiadającym o dostawcy pizzy horrorze. Tyle dowiadujemy się z opisu fabuły, ale głodnych bardziej szczegółowych informacji ucieszy fakt, że w filmie obok gwiazdy rapu z Chicago zobaczymy również Zazie Beetz (znaną z „Atlanty”), Joe Keery’ego (czyli Steve’a ze „Stranger Things”) i Paula Scheera („The Disaster Artist”).

 

Plany Chance’a

Sam Chance The Rapper, jeden z najciekawszych raperów w USA i zarazem jeden z faworytów Baracka Obamy, ma za sobą pracowity okres. W lipcu opublikował 4 nowe piosenki, w jednym z wywiadów zapowiedział też, że chciał opublikować płytę przed chicagowskimi obchodami 50 rocznicy pierwszych Olimpiad Specjalnych. Uroczystości już się odbyły, ale chyba nikogo nie zdziwi opublikowanie materiału z zaskoczenia – w końcu „Coloring Book” z 2016 roku również ukazało się właściwie bez zapowiedzi. Nie wiadomo również, co z innymi nagraniami rapera – 7-utworową EP-ką wyprodukowaną przez Kanye Westa i wspólnym projektem z Childishem Gambino, nie ulega jednak wątpliwości, że pod względem produktywności Chance’owi coraz bliżej właśnie do Donalda Glovera.

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie