„The Room” dostępny za darmo. Tommy Wiseau udostępnia film-legendę
Fot: Plakat promujący "The Room"

„The Room” dostępny za darmo. Tommy Wiseau udostępnia film-legendę

Mitologia, która narosła wokół tego filmu, zainspirowała Jamesa Franco do stworzenia „The Disaster Artist”.
24.09.2018

Jeśli należycie do grona osób, które nie załapały się na limitowane pokazy „The Room” towarzyszące premierze „Disaster Artist”, nadrobienie zaległości jest teraz prostsze niż dotychczas. Kultowy (i wręcz legendarnie zły) film Tommy’ego Wiseau trafił na Youtube. Za wrzuceniem filmu do serwisu stoi sam reżyser, który udostępił również link do PayPala, dzięki któremu możemy wesprzeć Wiseau w kolejnych projektach – oby równie inspirujących jak ten, który pomógł wznieść się na wyżyny Jamesowi Franco.

Wiseau nie traci formy

Publikacja jest też związana z promocją DVD z filmem „Best F(r)iends Volume One”. To czarna komedia, będąca efektem ponownej współpracy Wiseau z Gregiem Sestero, który zagrał zarówno w „The Room”, jak i w „The Disaster Artist”. Po ubiegłorocznej premierze kinowej krytycy byli zgodni – to film niemal tak samo zły, jak „The Room”. Zobaczcie trailer:

James Franco wyjdzie z afer bez szwanku?

Franco, który po oskarżeniu o molestowanie przez 5 kobiet stracił (nieoficjalnie) szansę na Oscara za „The Distaster Artist”, wydaje się całkiem dobrze znosić społeczną weryfikację, jaką antybohaterom #metoo wieścił John Landgraf, szef stacji FX. Niedawno premierę drugiego sezonu miał serial „Kroniki Times Square” z Franco w roli głównej, aktor wystąpił również w najnowszym filmie-antologii braci Coen – „Balladzie o Busterze Scruggsie”, który zebrał świetne recenzje po premierze na festiwalu w Wenecji.

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie