Czy Quentin Tarantino nagra swój pierwszy serial?
facebook.com/OnceInHollywood/

Czy Quentin Tarantino nagra swój pierwszy serial?

Wg „The Hollywood Reporter” wskazówką może być rola Luke’a Perry’ego w filmie „Once Upon A Time In Hollywood”.
10.12.2018

Informacje na temat nowego filmu Quentina Tarantino są bardzo skromne. Znamy część obsady, zarys fabuły oraz pojedyncze zdjęcia z planu, ale na nieco ponad pół roku przed planowaną premierą „Once Upon a Time In Hollywood” większość istotnych szczegółów pozostaje w sferze domysłów. Tak jak kolejne plany reżysera, który wg plotek miał już zostać zaangażowany przy nowym filmie z serii „Star Trek”, a teraz, jak donosi „The Hollywood Reporter”, „być może” przymierza się do realizacji pierwszego serialu telewizyjnego w swojej karierze.

Wojciech Smarzowski: "Pracuję na emocjach" 

Zapomniany western

Uwagę serwisu zwróciła postać Scotta Lancera, który w filmie ma być odgrywany przez Luke’a Perry’ego. Postać Lancera pojawiła się w serialu CBS o tym samym tytule, nadawanym w latach 1968-1970 przez CBS. Wg informacji „THW” Tarantino zakupił prawa do wykorzystania serii od wdowy po jej twórcy, Samuelu A. Peeplesie, i rozważa stworzenie westernowego miniserialu lub kolejnego filmu na podstawie motywów z oryginalnego „Lancera”.

Świeżo upieczony mąż

Poza intensywną, choć owianą tajemnicą aktywnością zawodową, zmiany zaszły również w życiu prywatnym twórcy „Pulp Fiction”, który 28 listopada poślubił izraelską modelkę Daniellę Pick. Choć  brukowce przez lata rozpisywały się na temat romansów reżysera, m.in. z Sofią Coppolą czy Mirą Sorvino, Pick jest pierwszą żoną 55-letniego Tarantino.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez DANIELLA PICK (@daniellapick)

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie