Znamy okładkę i tytuł płyty Wojtka Sokoła!
Zdjęcie: Adam Pluciński. T-shirt Burberry/PlacTrzechKrzyzy.com, płaszcz CH Carolina Herrera, spodnie Alexander McQueen/ Vitkac.com, skarpety Ochnik, buty Nike/Vitkac.com

Znamy okładkę i tytuł płyty Wojtka Sokoła!

To niewątpliwie jedna z najbardziej wyczekiwanych polskich płyt ostatnich lat.
16.01.2019

O powodach, dla których warto czekać na pierwszy solowy album bohatera naszej najnowszej okładki, pisaliśmy już w zeszłym tygodniu. Wojtek Sokół, ikona polskiego rapu, przygotował debiut, który pobudza wyobraźnię: ponad 10 tysięcy egzemplarzy płyty rozeszło się już w przedsprzedaży, choć fani nie wiedzieli o niej prawie nic - nie znali żadnych szczegółów, ani jednego singla, nawet tytułu. Teraz raper odsłania kolejne elementy układanki. Na początek rzut oka na okładkę: 

Album zatytułowany jest po prostu "Wojtek Sokół". Prosty (i przewrotny, zważywszy na różnorodność gości i producentów) tytuł zdaje się dobrze korespondować z koncepcją - a raczej jej brakiem - stojącą za albumem, o której raper mówił w naszym wywiadzie: 

Kiedy zabrałem się do nagrywania tej płyty, zastanawiałem się, jak do tego podejść. Zazwyczaj miałem jakiś ogólny koncept. Teraz chciałem zrobić odwrotnie – nagrywać utwory i nie dbać o to, by była to zamknięta całość. Nie mam żadnej historii, którą chciałbym opowiedzieć na przestrzeni całego albumu. To zbiór luźnych utworów, które pozornie mogą do siebie nie pasować. To po prostu ja.

 

Na płycie usłyszymy trzynaście całkowicie premierowych utworów oraz gości stanowiących pierwszą ligę i przekrój współczesnej muzyki rozrywkowej, alternatywnej oraz oczywiście – hip-hopowej. Czternastym, bonusowym utworem będzie “Chcemy być wyżej”, singiel który w 2018 szturmem zdobył YouTube i platformy streamingowe. Wersja limitowana albumu, którą zamówić można tylko do 12 lutego (albo do wyczerpania zapasów), będzie zawierała również single “Rób to, w co wierzysz” oraz “Świadomy sen”. Premiera albumu "Wojtek Sokół" już 15 lutego, a poniżej znajdziecie pełną tracklistę: 

1.     Hybryda produkcja: WOWO, cuty: Steez83

2.     Lepiej jak jest lepiej feat. Mateusz Krautwurst, produkcja: Magiera

3.     Pluszowy Produkcja: Lutosław Granat

4.     Pomyłka feat. Andrzej Zaucha, produkcja: Pejzaż, cuty: DJ Kebs

5.     Sprytny Eskimos feat. Igo, produkcja: Magiera

6.     I Tak I Nie feat. Hewra, produkcja: ₪

7.     Za Ręce, produkcja: Duit

8.     Nie Da Na Da feat. Marcin Pyszora, produkcja: Broke Boys

9.     Napad Na Bankiet feat. PRO8L3M, Taco Hemingway, produkcja: Steez83

10.    Z Tobą, produkcja: DJ B

11.    Skażony, produkcja: Emowski

12.    MC Hasselblad, produkcja: Dryskull

13.    Koniec Gatunku feat. Lena Osińska, produkcja: WOWO

Bonus track wersja standardowa:

14. Chcemy Być Wyżej, produkcja: Zeppy Zep, cuty: Steez83

Bonus tracks wersja limitowana:

14. Rób To W Co Wierzysz, produkcja: Duit

15. Świadomy Sen feat. Dawid Podsiadło, produkcja: Dryskull

16. Chcemy Być Wyżej, produkcja: Zeppy Zep, cuty: Steez83

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

SOKÓŁ - WOJTEK SOKÓŁ TRACKLISTA: 1. Hybryda Produkcja: WOWO Cuty: Steez83 2. Lepiej jak jest lepiej feat. Mateusz Krautwurst Produkcja: Magiera 3. Pluszowy Produkcja: Lutosław Granat 4. Pomyłka feat. Andrzej Zaucha Produkcja: Pejzaż Cuty: DJ Kebs 5. Sprytny Eskimos feat. Igo Produkcja: Magiera 6. I Tak I Nie feat. Hewra Produkcja: ₪ 7. Za Ręce Produkcja: Duit 8. Nie Da Na Da feat. Marcin Pyszora Produkcja: Broke Boys 9. Napad Na Bankiet feat. PRO8L3M, Taco Hemingway Produkcja: Steez83 10. Z Tobą Produkcja: DJ B 11. Skażony Produkcja: Emowski 12. MC Hasselblad Produkcja: Dryskull 13. Koniec Gatunku feat. Lena Osińska Produkcja: WOWO Bonus track wersja standardowa: 14. Chcemy Być Wyżej Produkcja: Zeppy Zep Cuty: Steez83 Bonus tracks wersja limitowana Deluxe: 14. Rób To W Co Wierzysz Produkcja: Duit 15. Świadomy Sen feat. Dawid Podsiadło Produkcja: Dryskull 16. Chcemy Być Wyżej Produkcja: Zeppy Zep Cuty: Steez83 Limitowaną wersję Deluxe możesz zamówić jeszcze ze strony Prosto. Link w BIO.

Post udostępniony przez Wojtek Sokół (@wojteksokol)

 

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie