Zobacz nowe zdjęcia z nadchodzącego filmu Quentina Tarantino
instagram.com/onceinhollywood

Zobacz nowe zdjęcia z nadchodzącego filmu Quentina Tarantino

Do sieci trafiła też zapowiedź kolejnej produkcji z Margot Robbie w roli głównej.
30.01.2019

Premiera jednego z najbardziej wyczekiwanych filmów roku nadchodzi wielkimi krokami – „Once Upon A Time In Hollywood” Quentina Tarantino trafi do kin już w lipcu. Mimo to ciężko mówić o intensywnej kampanii marketingowej – do tej pory poznaliśmy co prawda szczegóły dotyczące obsady (imponujący skład obejmuje m.in Brada Pitta, Leonardo DiCaprio, Ala Pacino, Margot Robbie i Rafała Zawieruchę), ale nie widzieliśmy nawet sekundy teasera.

Czytaj też: Quentin Tarantino nagra swój pierwszy serial? 

Przegrany gwiazdor westernów 

O klimacie następcy „Nienawistnej ósemki” muszą nam więc powiedzieć zdjęcia, które również są ostrożnie dawkowane – do tej pory widzieliśmy zaledwie kilka kadrów z pracy nad filmem. W tym tygodniu ujawniono kolejne z nich (możecie obejrzeć je poniżej). Przypomnijmy, że film opowie o historii morderstw dokonanych przez grupę Charlesa Mansona. Główni bohaterowie to Rick Dalton (Leonardo DiCaprio), gwiazdor westernów, któremu nie udało się osiągnąć sukcesu po przejściu z telewizji na wielki ekran, oraz jego najbliższy przyjaciel, Cliff Booth (Brad Pitt). Margot Robbie wcieli się w rolę Sharon Tate - żony Romana Polańskiego, zamordowanej przez grupę Mansona. To właśnie tę trójkę możemy zobaczyć na zdjęciach z zakończonej w listopadzie pracy na planie. 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Once Upon A Time In Hollywood (@onceinhollywood)

Margot Robbie? Nigdy za wiele 

„Once Upon A Time In Hollywood” to nie jedyny film, w którym w najbliższym czasie zobaczymy rozchwytywaną Margot Robbie. Australijska aktorka pracuje teraz m.in. nad historią molestowanych pracownic stacji Fox News, „Fair and Balanced” (gdzie zagra u boku Nicole Kidman i Charlize Theron). Do sieci trafił także krótki zwiastun filmu "Birds of Prey (And The Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)", w którym Robbie zagra w roli tytułowej. 

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie