Zarezerwujcie 16 godzin na nowy serial twórcy „Drive”
Kadr z teasera

Zarezerwujcie 16 godzin na nowy serial twórcy „Drive”

Nicholas Winding Refn zaprasza na długą przejażdżkę - każdy odcinek jego pierwszego serialu, „Too Old To Die Young”, potrwa około 90 minut.
06.02.2019

Choć Nicholas Winding Refn nie jest nowicjuszem, jeśli chodzi o pracę dla telewizji (wyreżyserował m.in. dwa odcinki specjalne serialu „Agatha Christie: Panna Marple”), to jednak nadchodzący serial „Too Old To Die Young”, przygotowany dla Amazona, należy uznać za jego pełnoprawny „małoekranowy” debiut. Po przełomowym „Drive” z Ryanem Goslingiem i dwóch kolejnych, budzących skrajne emocje filmach („Tylko Bóg wybacza” i „Neon Demon”) czeka nas kolejna naprawdę duża dawka Refna: każdy z 10 odcinków serialu potrwa ok. 90 minut.

Co znajdziesz w darmowym serwisie streamingowym Nicholasa Windinga Refna? 

Szczegóły w tajemnicy

Wiadomość na festiwalu filmowym w Rotterdamie ujawnił Cliff Martinez, kompozytor i współpracownik Refna.  Twórcy oszczędnie dawkują informacje o serialu, który już wiosną ma się pojawić w ofercie Amazona. „Too Old To Die Young” ma opowiadać historię policjanta, pogrążonego w żałobie po stracie partnera, a w rolach głównych zobaczymy Milesa Tellera, Billy’ego Baldwina i Jenę Malone. Kilka miesięcy temu zaprezentowano też pierwszy teaser produkcji, który przypomina, że czego jak czego, ale wizualnej maestrii filmom Refna odmówić nie można. Zapowiedź możecie zobaczyć poniżej: 

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie