Skrzyżowanie „The Room” i „Rekinado”? Tommy Wiseau wraca z nowym filmem
Youtube

Skrzyżowanie „The Room” i „Rekinado”? Tommy Wiseau wraca z nowym filmem

Po sukcesie „The Disaster Artist” najgorszy reżyser świata idzie za ciosem i prezentuje zapowiedź nowego filmu. Zobacz zwiastun „Big Shark”.
11.02.2019

16 lat po premierze „The Room” Tommy Wiseau wraca do reżyserowania. Następca kultowego dzieła, którego powstawanie pokazywał głośny „The Disaster Artist” z 2017 roku, zapowiada się spektakularnie – to opowieść o wielkim rekinie, pustoszącym Nowy Orlean. Widać więc, że Wiseau trzymał rękę na pulsie w kategorii filmów „tak złych, że aż dobrych” – w końcu „Rekinado” z 2013 roku to jeden ze współczesnych klasyków nurtu. Poniżej możecie zobaczyć pierwszy trailer do „Big Shark”, który niedawno trafił do sieci:

Duet genialny inaczej

Wiseau, wbrew wszystkim zarzutom o twórczą nieporadność, dobrze wykorzystuje popularność, jaką przyniósł mu nominowany do Oscara (za scenariusz adaptowany) film Jamesa Franco. Oprócz nadchodzącego „Big Shark” twórca wraz ze swoim współpracownikiem (i autorem książki, która posłużyła za kanwę „The Disaster Artist”), Gregiem Sestero, przygotował film „Best F(r)iends”. O wyreżyserowanym przez Justina MacGregora filmie, którego scenariusz Sestero napisał w niespełna dwa tygodnie, krytycy pisali, że to dzieło równie złe, jak „The Room”. Nie trzeba więc obawiać się o poziom opowieści o rekinie, bo wiele wskazuje, że duet Wiseau/Sestero nie wychodzi z formy.

Czytaj też: "The Room" dostępny za darmo. Tommy Wiseau udostępnia film-legendę 

Wiseau, Franco i Sestero na premierze "The Disaster Artist"/ Starstock

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie