Artur Rojek pojawi się gościnnie na płycie duetu Pro8l3m
Fot: AKPA/ Facebook PRO8L3M

Artur Rojek pojawi się gościnnie na płycie duetu Pro8l3m

Zobacz tracklistę albumu „Widmo”, który ukaże się 1 marca.
14.02.2019

Premiera „debiutanckiego” albumu bohatera naszej okładki już jutro, ale „Wojtek Sokół” to nie jedyna płyta rapowa, która w najbliższym czasie powinna pogodzić różne grupy odbiorców - niezależnie od wieku. Takie właściwości zdają się mieć również nagrania duetu Pro8l3m, który po świetnie przyjętym mixtape’ie („Ground Zero” z ubiegłego roku) i udanej EP „Hack3d By GH05T 2.0 przymierza się do wydania drugiej płyty studyjnej, faktycznego następcy debiutanckiego albumu z 2016 roku, zatytułowanego po prostu „PRO8L3M”.

Przeczytaj rozmowę "Esquire'a" z Arturem Rojkiem 

Dystopijna instalacja na Pradze 

Jeszcze przed oficjalną premierą fani będą mogli posłuchać „Widma” w ramach wydarzenia OUTPOST- IN5TALAC7A, audiowizualnej „podróży po świecie cyfrowej dystopii”, która odbędzie się w niewykorzystywanej do tej pory do celów artystycznych, postindustrialnej przestrzeni na warszawskiej Pradze. Wydarzenie startuje 22 lutego i potrwa przez 5 dni.

PRO8L3M Instalacja OUTPOST

Co powiecie na podróż w inną rzeczywistość z naszą muzyką i przedpremierowy odsłuch albumu "WIDMO"? Na tydzień przed premierą zapraszamy Was do Warszawy do udziału w najbardziej wyjątkowym projekcie, jaki do tej pory ujrzał światło dzienne pod naszą flagą, czyli multimedialnej instalacji OUTPOST. Liczba biletów ograniczona, wszystkie szczegóły w linkach: PRO8L3M - OUTPOST - IN5TALAC7A + https://outpost.goingapp.pl/ ⚡️⚡️⚡

Opublikowany przez PRO8L3M Środa, 6 lutego 2019


Wczoraj duet zaprezentował też kolejne szczegóły dotyczące tego, czego spodziewać mogą się odwiedzający instalację (a także zwykli słuchacze kilka dni później). Na liczącej 13 utworów traciliście zwraca uwagę zwłaszcza jeden indeks – utwór „To nie był film” z gościnnym udziałem Artura Rojka. Ciekawe, czy nawiązanie do tytułu znanego utworu Myslovitz oznacza, że utwór będzie wykorzystywał sample oryginału, czy też będziemy mieli do czynienia z zupełnie nową kompozycją. Sprawdźcie, jak wygląda pełna tracklista "Widma" i posłuchajcie singla promującego album, zatytułowanego "Interpol" : 

1. Prawdy nie mówi nikt
2. Rotterdam 
3. USB 
4. Jak Disney 
5. Crash test
6. Monza
7. To nie był film ft. Artur Rojek
8. National Geographic 
9. Pirelli
10. 112 
11. VI katastrofa 
12. Interpol
13. Widmo

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie