Bryan Cranston i Aaron Paul zagrają w filmowym sequelu “Breaking Bad”
Netflix

Bryan Cranston i Aaron Paul zagrają w filmowym sequelu “Breaking Bad”

“Greenbriar” opowie o losach Jesse’ego Pinkmana po wydarzeniach przedstawionych w finale serialu.
14.02.2019

Jak poinformował wczoraj serwis „Deadline”, nadchodzący pełnometrażowy sequel „Breaking Bad”, jednego z najbardziej znanych seriali ostatnich lat, trafi do oferty Netfliksa oraz (nieco później) stacji AMC. Ta wiadomość nie zaskakuje – jak zauważa Nellie Andreeva, zarówno AMC, dla której pierwotnie wyprodukowano serial, jak i publikujący kolejne odcinki Netfliks w równym stopniu przyczyniły się do sukcesu serii (i w niemal równym stopniu na nim skorzystały). Mimo obowiązującego kontraktu z Sony napisania scenariusza oraz reżyserii podjął się dotychczasowy mózg projektu – Vince Gilligan.

Finałowy sezon "Gry o tron" zmieni telewizję - mówi Kit Harrington 

Uniwersum „Breaking Bad”? 

W kontekście medialnej ciszy towarzyszącej powstawaniu „Greenbriar” (jak roboczo zatytułowany jest film) większe wrażenie robią informacje ujawnione przez stronę Revenge of The Fans. Wg serwisu w filmie, który ma być poświęcony losom Jesse’go Pinkmana po wydarzeniach przedstawionych w serialu, oprócz odtwórcy roli Pinkmana, czyli Aarona Paula, zobaczymy też Bryana Cranstona (Walter White), Krysten Ritter (Jane), Jonathana Banksa (Mike), Jessego Plemonsa (Todd) i innych aktorów z „uniwersum BB” (bo lista płac nie ogranicza się do gwiazd znanych z samego serialu – znajdziemy na niej także bohaterów spin-offu „Better Call Saul”, którzy nigdy nie pojawili się w oryginalnej serii).

Funny* Joke From a Beautiful Woman: Krysten Ritter

#TBT with Marvel's Jessica Jones star Krysten Ritter: http://ow.ly/VJQ71

Opublikowany przez Esquire Czwartek, 10 grudnia 2015

Co dalej z miniserialem "Raven"? 

Vince Gilligan należy nie tylko do najbardziej rozchwytywanych producentów i scenarzystów w USA, ale także - do najbardziej tajemniczych. Mimo podpisania lukratywnego, trzyletniego kontraktu w ubiegłym roku, większość informacji na temat nadchodzących projektów Gilligana utrzymywana jest w tajemnicy. Nie są znane m.in losy zapowiadanego od jakiegoś czasu i opowiadającego o zbiorowym samobójstwie w Jonestown miniserialu  „Raven”, którego produkcją zajął się twórca „Breaking Bad”. Jedno jest pewne – „Better Call Saul” wróci na piąty sezon do Netfliksa, choć... nie wiadomo kiedy. 

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie