Do sieci trafił oficjalny zwiastun ostatniego sezonu „Gry o tron”
Fot: Youtube

Do sieci trafił oficjalny zwiastun ostatniego sezonu „Gry o tron”

Do premiery został niewiele ponad miesiąc. Ile czasu zajęłoby nadrabianie zaległości, by móc dołączyć do grona wyczekujących na finał?
06.03.2019

Sophie Turner, grająca rolę Sansy Stark w „Grze o tron”, w ubiegłym roku opowiedziała o kilku strategiach, które mają uchronić twórców serialu przed poprzedzającymi premierę ósmego sezonu przeciekami. Zdaniem aktorki można je porównać do restrykcji związanych z przechowywaniem dokumentów z Białego Domu. Uwagę zwracają zwłaszcza rozwiązania w stylu „Mission Impossible”, jak scenariusze z ograniczonym czasem dostępu czy „zabójca dronów”, pomagający w zneutralizowaniu tych urządzeń na planach w Chorwacji, Irlandii Północnej czy Islandii.

Czytaj też:

Kit Harington: Moja gra o wszystko 

Emilia Clarke: Harmonia kontrastów 

Oficjalny trailer „Gry o tron”

Wspominamy o tych technikach by przypomnieć, jak wiele są w stanie zrobić fani serialu, by dowiedzieć się czegoś na temat finałowej serii – i jak ważne są dla nich takie dni jak ten, w którym w sieci pojawia się nowy trailer. Wczorajsza, oficjalna zapowiedź jak zwykle sprowokowała falę domysłów dotyczących m.in. losów Cersei Lannister i jej nienarodzonego dziecka, a także starcia z Białymi Wędrowcami. I choć trudno wysnuwać na podstawie mglistych przesłanek jakiekolwiek wnioski na temat finału, to jedno jest pewne – emocje rosną z dnia na dzień. Trailer możecie zobaczyć poniżej:

Binge’owanie „Gry”. Ile czasu potrzebujesz, by nadrobić zaległości

Do premiery jednego z najbardziej wyczekiwanych sezonów finałowych w historii telewizji zostało nieco ponad miesiąc, a ty… nie wiesz o co chodzi? Nie jesteś sam, i choć oczywiście nie musisz ulegać FOMO, to dzięki stronie BingeClock możesz sprawdzić, jak długo zajmie ci nadrabianie popkulturowych zaległości - lub odświeżenie pamięci, jeśli świat Westeros nie jest ci obcy. Gdybyś dziś zdecydował się na oglądanie serialu od samego początku przez dwie godzinny dziennie, to bez problemu zdążysz na finałową serię - 7 poprzednich sezonów trwa łącznie 64 godziny. 

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie