Jonah Hill wyreżyserował nowy klip Vampire Weekend
Fot: YouTube

Jonah Hill wyreżyserował nowy klip Vampire Weekend

W teledysku zobaczymy m.in. Jerry’ego Seinfelda
14.03.2019

Jonah Hill, niegdyś kojarzony z komediowymi rolami niezbyt zaradnych nastolatków, od kilku miesięcy wyrasta na jedną z najbardziej wpływowych (i medialnych) postaci młodego amerykańskiego kina. Po ciepło przyjętym, nostalgicznym „Mid 90s” i równie dobrej roli w netfliksowym „Maniac” Hill rozpoczął współpracę z innymi nadziejami sceny niezależnej – dowodzonym przez Ezrę Koeniga zespołem Vampire Weekend.  

Donald Glover: introwertyk, którego pokochał cały świat 

Nadzieje i ikony

Aktor wyreżyserował klip do singla z nadchodzącej płyty zespołu „Father of the Bride”, której premiera odbędzie się 3 maja. W nakręconym  w nowojorskiej dzielnicy Upper West Side teledysku oprócz Koeniga wystąpił Steve Lacy, gitarzysta The Internet (którego słyszymy również w samej piosence) – jeden z najbardziej utalentowanych songwriterów ostatnich lat. Niespodzianką jest udział znanego komika Jerry’ego Seinfelda oraz legendy kultury hip-hop, Fab 5 Freddy’ego. Wideo możecie zobaczyć poniżej: 

Vampire Weekend na Open’erze

W maju minie 6 lat od czasu wydania ostatniej płyty Vampire Weekend, „Modern Vampires of the City”. „Sunflower” to jeden z dwóch utworów promujących nadchodzący album. Po wydaniu płyty zespół ruszy w najambitniejszą trasę w swojej karierze, w ramach której pojawi się na największych festiwalach, stadionach i scenach prestiżowych sal koncertowych. Vampire Weekend są też gwiazdą tegorocznego Open’er Festivalu – wystąpią w środę, 3 lipca 2019 roku.

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie