Nowy album Donalda Glovera jeszcze w tym tygodniu?
Fot: Starstock

Nowy album Donalda Glovera jeszcze w tym tygodniu?

Kilka informacji na temat „Guava Island” sugeruje, że czeka nas nie tylko film z Gloverem i Rihanną w rolach głównych.
08.04.2019

Kilka miesięcy temu pisaliśmy o tym, że Hiro Murai – współtwórca „Atlanty”, stały współpracownik Donalda Glovera/Childisha Gambino i jeden z najbardziej obiecujących młodych reżyserów – pracuje na Kubie nad zdjęciami do filmu „Guava Island”, w którym obok samego Glovera pojawi się m.in. Rihanna. Wygląda na to, że owiany tajemnicą projekt może ujrzeć światło dzienne wcześniej, niż ktokolwiek się spodziewał. Na Spotify w ubiegłym tygodniu pojawiły się reklamy dające do zrozumienia, że już w najbliższą sobotę poznamy więcej informacji na jego temat.

Donald Glover: introwertyk, którego pokochał cały świat 

Szczegóły z operatorskiego CV

Dziennikarze i internauci dotarli do szczegółów, które pokazują, że projekt może być nie tylko filmem fabularnym, ale prawdopodobnie towarzyszyć mu będzie nowy album Childisha Gambino. Tak przynajmniej mogłoby wynikać z CV Christiana Sprengera, operatora współpracującego wcześniej m.in. nad „Atlantą”, który pochwalił się swoją rolą w pracy nad albumem wizualnym „Guava Island”. A data, która pojawia się we wspomnianej reklamie – 13 kwietnia – może zbiec się z jego premierą (wtedy też Glover zagra jako główna gwiazda na Coachelli). 

Nowy początek

Przypomnijmy, że Donald Glover w ubiegłym roku zaprezentował trzy single (być może) promujące nadchodzącą płytę, a także zapowiedział, że trasa „This is America” i nadchodzący album to ostatnie projekty sygnowane pseudonimem Childish Gambino. Co oczywiście nie musi oznaczać, że artysta, który prężnie działa również w świecie filmu, porzuci karierę muzyczną – być może „Guava Island”, zamiast być efektownym zwieńczeniem kariery, stanie się symbolem nowego początku - i pseudonimu.  

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie