Sprawdź, jacy artyści pojawią się na płycie inspirowanej „Grą o tron”

Sprawdź, jacy artyści pojawią się na płycie inspirowanej „Grą o tron”

Premiera pierwszego odcinka ostatniego sezonu serialu już w przyszłym tygodniu.
10.04.2019

Zaledwie kilka dni zostało do premiery ostatniego sezonu „Gry o tron” – jednego z najbardziej oczekiwanych telewizyjnych wydarzeń od czasów finału „Rodziny Soprano”. Złożone procedury, uniemożliwiające przecieki do internetu, zdały egzamin i wciąż możemy spodziewać się niespodziewanego, ale działania promocyjne wokół serialu w ostatnich dniach mocno przyspieszyły. Wczoraj dowiedzieliśmy się o płycie inspirowanej produkcją, na której usłyszymy największe gwiazdy światowego popu.

Kit Harington: "Ósmy sezon "Gry o tron" zmieni telewizję" 

Gwiazdorski skład

Na albumie, zatytułowanym „For The Throne (Music Inspired by the HBO Series Game of Thrones)” i przygotowanym przez HBO we współpracy z Columbia Records, pojawią się raperzy (A$AP Rocky, Joey Bada$$, Ty Dolla $ign, Lil Peep), gwiazdy alternatywy (The National, ROSALIA, Mumford and Sons), popu (Ellie Goulding) i r’n’b (The Weeknd, SZA). Idealny skład na spektakularne zwieńcznie przygody z bohaterami z Westeros. Poniżej możecie obejrzeć zapowiedź albumu, a także pełny skład wykonawców, którzy się na nim znajdą.

Muzyczna „Gra o tron”

To nie pierwszy album towarzyszący temu serialowi – wcześniej ukazały się między innymi dwie części mixtape’u „Catch The Throne”. Pierwsza zdominowana była przez raperów (Big Boi, Common, Wale), druga pod względem eklektycznego doboru wykonawców bardziej przypominała nadchodzące „For The Throne” – mogliśmy usłyszeć na niej m.in. metalowców z Mastodon i Anthrax, Snoop Dogga, Method Mana i reggaetonowego Yandela. Przypomnijcie sobie tamte nagrania w oczekiwaniu na wielki finał!

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie