Rami Malek zagra w nowym filmie o Jamesie Bondzie (zamiast Tomasza Kota)
Fot: Starstock

Rami Malek zagra w nowym filmie o Jamesie Bondzie (zamiast Tomasza Kota)

Autorka znakomitego serialu "Fleabag" będzie jedną z osób odpowiedzialnych za scenariusz.
26.04.2019

Przewidywań i plotek dotyczących (prawdopodobnie) ostatniego filmu o Jamesie Bondzie z Danielem Craigiem w roli głównej było tak dużo, że wszyscy nauczyliśmy się je ignorować.  Jedna z nich dotyczyła możliwego obsadzenia Tomasza Kota w roli jednego z antybohaterów produkcji, co miało nawet doprowadzić do konfliktu między producentami i niedoszłym reżyserem Bonda 25, Dannym Boyle’em. Dziś już wiemy – tym razem chyba na pewno -  że film wyreżyseruje Cary Joji Fukunaga, a w rolę złoczyńcy wcieli się laureat Oscara za rolę w „Bohemian Rhapsody”, Rami Malek.

Osaczony. Spełniony. Zmęczony. Pan Bond - rozmowa z Danielem Craigiem 

Autorka serialowego hitu napisze scenariusz 

Wczoraj producenci przedstawili też innych aktorów, którzy dołączyli do obsady filmu – Billy’ego Magnusena („Most szpiegów”), nową „dziewczynę Bonda”, czyli Anę de Armas („Blade Runner 2049”), Davida Dencika („Dziewczyna z tatuażem”) oraz Lashanę Lynch („Kapitan Marvel”). Nie zabraknie również gwiazd znanych z poprzednich części – Felixa Leitera, Lei Seydoux i Naomie Harris. Jedną z osób, której powierzono autorstwo scenariusza, jest Phoebe Waller-Brige, twórczyni uwielbianego przez krytykę serialu „Fleabag”.

Żyję jak inni - rozmowa z Tomaszem Kotem 

Plenery i opóźnienia 

Poznaliśmy też szczątkowe informacje dotyczące fabuły. Barbara Broccoli ujawniła, że w nowej części James Bond nie będzie aktywnym agentem, i będzie wypoczywał na Jamajce. Zdjęcia będą kręcone również w Norwegii, Włoszech i w Londynie. Nie podano informacji na temat daty premiery – wiadomo jednak, że w wyniku zmian personalnych film nie trafi do kin (tak jak zakładano) w listopadzie 2019 roku.

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie