Drugi sezon „Dark”: znamy datę premiery
mat. prasowe

Drugi sezon „Dark”: znamy datę premiery

Postapokaliptyczny klimat, podróże w czasie i (oczywiście) dużo mroku. Zapowiada się świetnie!
26.04.2019

Pierwszy sezon „Dark” okazał się jednym z większych przebojów Netfliksa, wyprodukowanych poza USA. Niemiecki serial zasłużył sobie na to, by zrezygnować z porównań do „Stranger Things”, a kontynuacja, która trafi do oferty serwisu 21 czerwca, zapowiada się równie interesująco. Czego możemy się po niej spodziewać?

Rozdaję garści - rozmowa z Kamilem Nożyńskim ("Ślepnąć od świateł") 

W drugim sezonie zobaczymy dalsze losy czterech rodzin, które próbują odmienić przeznaczenie swojej małej społeczności. W ośmiu godzinnych odcinkach bohaterowie przekonają się, że każda podjęta przez nich decyzja bezpowrotnie wpływa na ich teraźniejszość, przeszłość i przyszłość. Do obsady w tej części dołączają Sandra Borgmann, Winfried Glatzeder, Dietrich Hollinderbäumer i Sylvester Groth.

Jonas trafił do przyszłości i desperacko próbuje wrócić do 2020r. W międzyczasie jego przyjaciele - Martha, Magnus i Franziska - próbują odkryć w jaki sposób Bartosz jest związany z tajemniczymi zjawiskami, które dzieją się w miasteczku Winden. Coraz więcej osób jest wciągniętych w wydarzenia sterowane przez tajemniczą postać, która zdaje się być połączona ze wszystkimi strefami czasowymi.

Poznaliśmy też oficjalną zapowiedź drugiego sezonu - możecie zobaczyć ją poniżej: 

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie