Pasta na wielkim ekranie. Zobacz zwiastun nowego filmu z Rafałem Zawieruchą
Facebook/ thesovietsleepexperiment/

Pasta na wielkim ekranie. Zobacz zwiastun nowego filmu z Rafałem Zawieruchą

„The Soviet Sleep Experiment” to kolejna amerykańska produkcja z udziałem bohatera naszej okładki.
03.07.2019

W rozmowie z najnowszego numeru „Esquire’a” Rafał Zawierucha przyznał, że nie wyklucza przejścia na drugą stronę kamery i wyreżyserowania komedii lub horroru. Jeśli chodzi o pracę nad filmami grozy, aktor ma już za sobą pierwsze doświadczenia – wkrótce zobaczymy go w ekranizacji popularnej creepy pasty (czyli fikcyjnej opowieści z dreszczykiem, rozpowszechnianej w Internecie), przygotowanej przez niezależnego amerykańskiego reżysera, Barry’ego Anderssona („The Lumber Baron”, „Edge of Insanity”).

Szczepan Twardoch: „Nie jestem fanem starego mieszczaństwa”

Film opowie o tajnych eksperymentach, przeprowadzanych przez radzieckich naukowców w czasie drugiej wojny światowej i polegających na kontrolowanej deprywacji snu. Jak sami zapewne wiecie, nawet lekkie niewyspanie może mieć naprawdę dramatyczne konsekwencje dla samopoczucia. A po się dzieje po 30 dniach bez snu? Rzućcie okiem na zapowiedź filmu Anderssona:

Soviet Sleep Experiment Teaser

First look at The Soviet Sleep Experiment. #teasertrailer #THƎEXPEЯIMƎNT #thesovietsleepexperiment #filmmaking #film #featurefilm #sovietunion #ussr #sleepstudy #cinematography #thriller #periodpiece #minnesota #mnfilmtv #sony #f55 #tiffen #roscolighting #russiansleepstudy The Soviet Sleep Experiment

Opublikowany przez The Soviet Sleep Experiment Poniedziałek, 1 lipca 2019

Chcecie poznać inne plany Rafała Zawieruchy? Zajrzyjcie do fragmentu naszego wywiadu

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie