Tak opublikujesz zdjęcie na Instagramie bez aplikacji
Fot. Istock

Tak opublikujesz zdjęcie na Instagramie bez aplikacji

Szansa na zaoszczędzenie bezcennego miejsca w pamięci telefonu.
09.05.2017

Instragram to przede wszystkim program w naszych urządzeniach mobilnych, z którego obecnie korzysta 700 mln osób na całym świecie. Ile z nich w ogóle widziało na oczy mobilną wersję strony instagram.com? Z pewnością nieporównywalnie mniej. Teraz jednak to się zmieni. Szczególnie, jeśli ktoś nie ma możliwości pobrania aplikacji lub chciałby zaoszczędzić na transferze danych.

 

Zobacz także: Tak zarobisz, wrzucając zdjęcie na Instagrama

 

Mobilna wersja witryny przeszła poważną modyfikację, dzięki której każdy zalogowany użytkownik będzie mógł zamieszczać zdjęcia. Co prawda na tym lista udogodnień się kończy, ale niewykluczone, że w przyszłości włodarze Instagrama ułatwią nam życie jeszcze bardziej. Obecnie bez aplikacji m.in. nie zamieścimy filmu, nie odbierzemy wiadomości i nie zobaczymy Instagram Stories.    

 

 

Póki co podobnych dogodności nie znajdziemy w tradycyjnej przeglądarce. Choć niektórym udaje się zamieścić zdjęcie z poziomu komputera. Nie jest to jednak oficjalny sposób i wymaga nieco zachodu w opcjach programisty. Ciekawscy bez trudu znajdą jednak w sieci odpowiednie wskazówki.

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie