Reklama

Niespodzianka od BMW. To może być nowy król miejskich ulic

BMW Motorrad Concept Link jest na razie wizją, ale dość bliską w realizacji.

Niespodzianka od BMW. To może być nowy król miejskich ulic BMW Motorrad, fot. BMW
Tagi: motocykl, bmw
Reklama

Włoski festiwal motoryzacyjny Concorso d’Eleganza Villa d’Este to przede wszystkim gratka dla fanów klasyki motoryzacji. Starannie przygotowane zabytkowe auta i motocykle sprawiają, że aż chce się zapomnieć o najnowszych modelach i jeździć tylko pojazdami, których w zasadzie nie widać już na naszych drogach. Czasem jednak na tej imprezie nieco uwagi przyciąga coś z przeciwnego bieguna motoryzacyjnego świata. Coś, czego w zasadzie jeszcze nie ma.

 

Zobacz także: Tak poprawnie wymawia się nazwy znanych marek samochodów

 

BMW zaprezentowało koncepcyjny w pełni elektryczny skuter o nazwie BMW Motorrad Concept Link. To na razie wizja i pieśń przyszłości. Niemiecki koncern nie chce jeszcze mówić o osiągach maszyny. Najwyraźniej teraz bardziej zależy mu szukaniu najlepszego sposobu połączenia stylu i nowinek technologicznych.

 

 

Kierujący skuterem ma do dyspozycji dwa ekrany dotykowe. Na nich zobaczy m.in. informacje dotyczące nawigacji, poziomu naładowania baterii i prędkości. Elektryczny napęd ukryto pod tylnym kołem. By dowiedzieć się więcej, będziemy musieli jeszcze zaczekać. Jak długo? To wie tylko BMW.

Elektryczny skuter BMW Motorrad Concept Link

Fot. BMW

1/9

Fot. BMW
Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Reklama

Inne artykuły

Reklama