Reklama

Dzień dziecka za nami. Teraz wybierz zabawki dla siebie

Dorośli dzień dziecka mają codziennie! A my mamy dla ciebie pięć gadżetów, którymi można bawić się bez końca

Dzień dziecka za nami. Teraz wybierz zabawki dla siebie Fot: mat prasowe
Reklama

1 czerwca liczyły się tylko dzieci i ich marzenia o zabawkach. Na szczęście to tylko jeden dzień w roku. Przez resztę dni możesz ze spokojem zajmować się realizacją swoich marzeń. Bo to nieprawda, że dorośli wyrastają z zabawek. Zmieniają jedynie dziecięce marzenia na nieco inne, bardziej dorosłe. Co nie oznacza, że całkiem poważne. Jeśli chcesz zrobić sobie prezent, skorzystaj z naszych podpowiedzi. Będziesz zachwycony. 

 

Mekamon battle robot

 

Twój własny domowy robot bojowy. Zarazem przerażający i fascynujący. Przypomina wielkiego, napakowanego sterydami i bardzo wkurzonego pająka. Na szczęście nie jest groźny. Sterujesz nim przy pomocy aplikacji w telefonie. Możesz użyć go po prostu do tego, by łazić nim po pokojach i straszyć domowników, ale możesz też wykorzystać go do zabawy w rozszerzonej rzeczywistości - w tym trybie twój Mekamon staje się bohaterem gry komputerowej, a jego ruchy na podłodze odwzorowywane są w grze. 

 

 

 

Daymak C5 Blast Go-Kart

Prawdopodobnie najszybszy gokart świata. Do setki rozpędza się szybciej niż bolidy F1 czy motocykle wyścigowe z serii MotoGP. Na osiągnięcie prędkości stu kilometrów na godzinę potrzebuje jedynie półtorej sekundy! Napęd zapewniają mu silniki elektryczne, to dzięki nim gokart kanadyjskiej firmy Daymak jest tak wściekle szybki. Jest też nieprzyzwoicie drogi - koszt najszybszej wersji to ok. 60 tysięcy dolarów. Za taką kwotę można kupić dobry samochód sportowy, ale z całą pewnością nie będzie on tak szybki jak gokart od Daymaka.

 

 

 

 

Lego Technic RC Tracker Racer

Prawdziwy potwór na gąsienicach - do tego wykonany z klocków Lego. Inżynierowie z duńskiej firmy zawsze wiedzieli, że produkowane przez nich klocki powinny służyć nie tylko dzieciom, ale i dorosłym. W tym roku świętujemy 40-lecie Lego Technic, serii która sprawia, że faceci zaczynają się ekscytować na widok pudełka klocków. RC Tracker Racer to gąsienicowy wszędołaz zbudowany z pieczołowitością, z której słynie firma Lego. Tym razem chodzi jednak o coś więcej - Lego zdecydowało się wyposażyć swoje modele w silniki i piloty sterowania dzięki czemu RC Tracker Racer może pędzić z obłędną prędkością. W tegorocznym katalogu Lego Technic znalazły się między innymi dźwigi, koparki czy auta sportowe, ale żadne z tych urządzeń nie porusza się z taką zwinnością jak ten wariat na gąsienicach. 

 

 

 

 

Nerf N-Strike Modulus

Zabawka, która nigdy się nie znudzi - ponieważ można ją modyfikować do woli. Karabiny Nerfa zna chyba każdy dzieciak (i niemal każdy dorosły). Są kolorowe, zaskakujące i - co najważniejsze - miotają gąbkowe naboje naprawdę z dużą siłą! Seria Modulus to zestaw elementów z których zbudujesz swoją własną superbroń. Do wyboru jest kilkadziesiąt modułów, które można łączyć w różnych konfiguracjach. Efekt tych modyfikacji zrobiłby wrażenie nawet na żołnierzach jednostki GROM.

 

 

Vorso Polished Flat Top V1

Fidget Spinnery to chyba najpopularniejszy gadżet 2017 roku. Chce go mieć dosłownie każdy - i dzieci, i dorośli. Za taka wirującą zabawkę z ukrytymi wewnątrz łożyskami uczniowie w szkołach gotowi są oddać ostatni łyk coli. Problem jednak w tym, że większość spinnerów to chińska taniocha. Na szczęście wśród producentów tych zabawek są też tacy, którzy kładą nacisk na jakość. Jedną z nich jest firma Vorso. Jej produkt, niepozorny model V1, to Ferrari wśród spinnerów. Jest wykonany z polerowanego metalu, a wewnątrz ukryte jest między innymi ceramiczne łożysko. Spróbuj, uzależnisz się od pierwszego razu.

 

Copper in the woods.

Opublikowany przez Vorso na 6 lutego 2017

 

Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Reklama

Inne artykuły

Reklama