Relacja z Samochodu Roku PLAYBOYA 2017
Fot. Studio69

Relacja z Samochodu Roku PLAYBOYA 2017

Dużo działo się podczas tej imprezy. Jak zawsze zresztą w czerwcowe noce w Endorfinie przy ul. Foksal 2 w Warszawie. Tym razem okazja była jednak szczególna. Oprócz wyróżnienia samochodów polska redakcja Playboya świętowała 25 lat pracy.
20.06.2017

Było jeszcze jasno, kiedy do Endorfiny zaczęli ściągać ludzie - znani, lubiani, wpływowi. Piękne kobiety i starannie ubrani mężczyźni, dla których PLAYBOY to klasa sama w sobie. Nic dziwnego, w końcu Samochód Roku PLAYBOYA to impreza, która każdego roku symbolicznie otwiera imprezowy sezon letni. A w tym roku okazja do świętowania była jeszcze jedna - polski PLAYBOY kończy 25 lat. To piękny wiek. Nic więc dziwnego, że gwiazdy chciały złożyć redakcji najlepsze życzenia.

 

Zaczęło się tak, jak zwykle przy takich okazjach, od zdjęć. Na ściankach i w całej Endorfinie błyskały flesze. Każdy chciał zrobić sobie pamiątkową sesję na imprezie PLAYBOYA. Media też nie próżnowały. Wiadomo było jednak, że wszyscy czekają na najważniejsze. Czyli na zapadnięcie zmroku. Wtedy na scenę miały wyjść prowadzący tegoroczną galę Edyta Herbuś i Rafał Jemielita, a publiczność raz jeszcze będzie miała okazję zobaczyć, samochody wyróżnione przez PLAYBOYA w 2017 r. Przypomnijmy: Samochodem Roku PLAYBOYA został Mercedes AMG GT R, a samochodem XXV-lecia Lexus LC500.

 

 

Kiedy publiczność skończyła oklaskiwać nagrodzone pojazdy, przyszedł czas na to PLAYBOY Show przygotowany we współpracy z bielizną Alles oraz Katarzyną Konieczką, Haliną Mrożek i Alicją Grucą. A także na występy Audiofeels oraz Kayah. Impreza zakończyła się na parkiecie, gdzie o dobrą zabawę zadbali Matthew Clarck, Bartes i John James.

  

Catering na Samochodzie Roku 2017 zapewniła nam restauracja N31 by Robert Sowa, a alkohol marka AMUNDSEN.

  

PLAYBOY dziękuje sponsorom, którzy pomogli w organizacji tegorocznej gali. A są to: Amundsen, Jim Beam, Super Car Club, Polpharma (producent preparatu Maxigra Go), Alles, Lech Lite, Gomez, Pepsi, wina Tejo, Narvil, Eveline Cosmetics, Philips, Exotic Car Club, Orto Med Sport, Bamos Investment, Nac, Maciej Wróblewski Hair Studio, Dr Irena Eris Provoke, Carini, Lakier do paznokci, Marylin, agencja modelek Mango Models oraz Gastro Magic.

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie