Just Cars Club, czyli przepustka do posiadania ekskluzywnego auta
fot. materiały prasowe

Just Cars Club, czyli przepustka do posiadania ekskluzywnego auta

Wyjaśniamy, na czym polega uczestnictwo w tym klubie.
16.01.2019

Mercedes-AMG, sportowe Audi, czy Porsche to samochodowe marzenia każdego mężczyzny. Te auta dysponują potężnymi silnikami, prowadzą się doskonale, a do tego – przyspieszają niczym odrzutowce. Przy tym jednak – to nie spartańsko wyposażone maszyny do ścigania, ale  komfortowe auta do jazdy na co dzień.

Just Cars Club – ekskluzywne auta na wynajem

Zakup sportowego auta to najczęściej ogromny wydatek. Nie zawsze jednak kupno jest najlepszym rozwiązaniem. Dostęp do ekskluzywnych sportowych aut oferuje Just Cars Club, który posiada bogatą flotę pojazdów ekskluzywnych marek dostępnych na wynajem na tydzień, miesiąc, czy nawet rok. Mercedes E63S AMG, Porsche Panamera Turbo S Sport Turismo, czy ponad 700–konny Jeep Trackhawk to tylko niektóre z samochodów dostępnych od ręki dla klientów Just Cars Club.

W związku ze zmianą przepisów podatkowych, wynajem samochodów stał się korzystniejszy niż leasing. To bardzo wygodne rozwiązanie, nie trzeba martwić się kosztami serwisowania czy utratą wartości auta, łatwo natomiast wymieniać samochody, wystarczy wynająć następne. 

Nie tylko samochody

Oprócz wynajmu samochodów, JCC oferuje też możliwość dołączenia do wyjątkowej społeczności klubowej, która ma wpływ na to, jakie kolejne auta dołączą do oferty, mogą też uczestniczyć w wydarzeniach motoryzacyjnych i szkoleniach z jazdy, m.in. sportowej, zimowej czy offroadowej.

Więcej informacji na temat uczestnictwa w Just Cars Club znajdzecie na stronie: www.justcarsclub.pl

 

Materiał promocyjny

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie