Kim jest właściciel samochodu CUPRA?

Kim jest właściciel samochodu CUPRA?

CUPRA cieszyła się popularnością od lat. Sukces pociągnął za sobą wyodrębnienie nowej marki. Sprawdź, do kogo skierowana jest jej oferta.
17.04.2019

Na motoryzacyjnej mapie pojawiła się niedawno nowa marka - CUPRA. Jakie są proponowane przez nią auta? Stylowe, wyrafinowane, stworzone z dbałością o każdy szczegół. Pod maską kryją się natomiast doskonałe sportowe osiągi. A właściciele tych samochodów? To osoby kreatywne, pewne siebie i niezależne. Te, które nie boją się podejmować odważnych decyzji, dokonywać własnych wyborów i podążać w nieodkrytym jeszcze kierunku.

Ludzie dzielą się na tych, którzy idą pod prąd i tych, którzy podążają utartymi ścieżkami. Ci drudzy, jeśli chodzi o motoryzacyjne wybory, skupiają się raczej na ogólnodostępnej ofercie masowych marek. Być może przewidywalnej, za to w przeważającej mierze nie budzącej wyjątkowych emocji.

Tymczasem osoby naprawdę niezależne wciąż szukają sposobów na wyrażenie siebie. Podkreślenie swojej energii i pasji. I robią to właściwie bez przerwy. Wybierają kreatywne zawody, których cechą jest tworzenie nowych produktów, idei i metod, a nie ich odtwarzanie, czy przetwarzanie . Jeśli podróżują, to w miejsca niedostępne i odległe od turystycznego mainstreamu. Eksperymentują w kuchni, mają ogromną potrzebę odkrywania nowych smaków i zapachów.

Ludzi niezależnych trudno zatrzymać w ich dążeniu do poznawania nowości. Trudno ich też zdominować, bo z niezależności zwykle wypływa pewność siebie i przekonanie o tym, że podejmowanie wyzwań jest wartością samą w sobie.

Właśnie dla takich osób, niezależnych i wierzących w słuszność własnej drogi, ceniących styl, pasjonatów, emocjonujących się sportem, żyjących życiem pełnym świadomych wyborów, powstała CUPRA.

Samochody z nazwą CUPRA miały przez lata mocną pozycję w ofercie hiszpańskiego SEATA. Postanowiono więc wyodrębnić osobną markę i nadać jej własną tożsamość, z myślą o osobach, które mają odwagę zaufać intuicji i wytyczać własny kierunek. CUPRA stała się marką łączącą pasję do sportowych osiągów samochodowych, niepowtarzalnego stylu, kunsztownego rzemiosła oraz wyrafinowanych detali.

Pierwszym samochodem w gamie marki CUPRA jest SUV Ateca. I to właśnie on doskonale pokazuje, dla kogo jest nowa marka. CUPRA Ateca to 300-konny samochód z napędem na 4 koła, 7-biegową skrzynią DSG i dedykowanym mu programem jazdy „CUPRA”. Jego godne sportowego samochodu osiągi są wyjątkowe. Pod maską kryje się moc 300 koni mechanicznych, a samochód przyspiesza do 100 km/h w zaledwie 5,2 sekundy. Takie osiągi były dotychczas zarezerwowane dla samochodów marek premium, w zdecydowanie wyższych cenach. Wyrafinowany design CUPRA Ateca czyni ją nowym symbolem stylu. Z dopracowanym w każdym szczególe wykończeniem, 19-calowymi felgami w kolorze czarnym lub miedzianym (charakterystycznym dla świata marki CUPRA), pełnymi światłami LED o wyrazistym kształcie, elementami z włókna węglowego i eleganckim wnętrzem Chrome lub Glossy Black wzbogaconym o przeszycia w kolorze miedzi, nowy SUV jest wyjątkową propozycją na rynku.

Markę CUPRA oraz pierwszy samochód w jej ofercie – CUPRA Ateca docenią Ci wszyscy, którzy cenią sobie niezależność i nie chcą decydować się na oczywiste wybory. To marka dla wolnych i kreatywnych pasjonatów nie tylko motoryzacji, ale życia na pełnych obrotach.

W zależności od wariantu i wersji zużycie paliwa w cyklu od 8,5 l/100 km do 8,9 l/100 km, emisja CO2 od 192 g/km do 201 g/km (dane na podstawie świadectw homologacji typu). Zużycie paliwa i emisja CO2 zostało określone zgodnie z procedurą WLTP. O szczegóły zapytaj Autoryzowanego Dealera Marki lub sprawdź na stronie www.cupraofficial.pl/wltp.html

 

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie