Dwie nowe usługi YouTube’a w Polsce. Poznaj ceny i najważniejsze funkcje opcji premium

Dwie nowe usługi YouTube’a w Polsce. Poznaj ceny i najważniejsze funkcje opcji premium

Popularnym serwisom streamingowym wyrosła groźna konkurencja.
15.05.2019

Od dziś polscy użytkownicy Youtube’a mogą korzystać z dwóch nowych usług – YouTube Music i YouTube Premium. Za pierwszą z nich zapłacimy 19,99 zł miesięcznie (lub 29,99 zł w planie rodzinnym) i otrzymamy dostęp do bogatego katalogu muzycznego serwisu, obejmującego nie tylko video, ale również oficjalne albumy, single, remiksy, występy na żywo i covery. Dla tych, którzy korzystają z aplikacji mobilnej, ważną funkcją serwisu jest możliwość odtwarzania muzyki w tle – m.in. przy wyłączonym ekranie i korzystaniu z innych aplikacji.

Czytaj też: Casey Neistat zawsze spada na cztery łapy 

W serwisie znajdziemy też dedykowane playlisty oraz funkcję inteligentnego wyszukiwania, pozwalającą na odnalezienie piosenki nie tylko po tytule czy nazwie wykonawcy, ale choćby po fragmentach tekstów. Podobnie jak w przypadku innych serwisów streamingowych będziemy mogli również korzystać z biblioteki utworów w trybie offline.

Polacy lubią nośniki fizyczne. Tylko w Japonii sprzedaje się więcej winyli i płyt CD

Również od dziś dla użytkowników została udostępniona funkcja Premium, umożliwiająca dostęp do oferty filmów i programów z serii YouTube Originals. Znajdują się tam m.in. seriale („Cobra Kai”, „Origin”, „Wayne” czy „Weird City”), filmy oraz reality shows. Każdy użytkownik może poznać usługę w ramach darmowego, trzymiesięcznego okresu próbnego. Później funkcja będzie dostępna za 23,99 zł miesięcznie, a przy wyborze pakietu rodzinnego- 35,99 zł miesięcznie.

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie