Reklama

Wysoki styl dla nowoczesnego mężczyzny

BOSS Travel Line powraca z nową kolekcją, stworzoną dla współczesnego człowieka w ruchu!

Wysoki styl dla nowoczesnego mężczyzny Fot. Materiały promocyjne
Reklama

Najnowsza kampania Hugo BossTravel Line koncentruje się przede wszystkim na lekkości, oddychalności i wszechstronności - każdy jej element skonstruowany jest tak, aby każdemu mężczyźnie było wygodnie podczas podróży i nie tylko... 

 

 

Kolekcja wykonana jest w sposób bardzo inteligentny. Do jej utworzenia zostały wykorzystane wysokiej jakości tkaniny, które w połączaniu ze sobą dały jedną, perfekcyjną całość. Walizki i kurtki są wykonane np. z naturalnej wełny z domieszką mechanicznej konstrukcji. Co to w praktyce oznacza? Z myślą o wygodzie klientów, kurtkę zaprojektowano tak, że można ją złożyć do rozmiaru… poduszki podróżnej!

 

 

 

Powiększone i wewnętrznie zamontowane kieszenie, obszyte zamkiem błyskawicznym, w nowej serii walizek BOSS, zabezpieczają przed utratą biletu czy paszportu. Dodatkowo skórzane pętle utrzymują słuchawki na swoim miejscu, a perforowana wyściółka zwiększa oddychalność wnętrza walizki. 

 

 

Nowością jest wzbogacenie tkaniny w aloes, dzięki czemu kabinówka tworzy ultra-miękkie wykończenie, a jej wilgotność daje chłód wnętrzu bagażu. Technologia rozciągania walizki pod wpływem nadmiaru bagażu, odporna jest na zgniecenia, w dodatku jest całkowicie wygodna dla każdego podróżującego.

 

 

 

Najnowsza kolekcja Hugo BossTravel Line, zapewnia, że mężczyzna BOSS jest w pełni przygotowany, na każdy rodzaj podróży! W tym sezonie marka BOSS oferuje więcej niż kiedykolwiek - od dopasowanej odzieży sportowej i casualowej, po perfekcyjnie skomponowane, poręczne walizki, idealne dla wszystkich, stylowych mężczyzn.

 

 

 

 

Advertisement

Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Reklama

Inne artykuły

Reklama