Reklama

Limitowana edycja zapachów od Jean Paul Gaultier

Nowe perfumy dla niej i dla niego, w których zakochasz się od pierwszego... użycia. Poznaj super zapachy od Jean Paul Gaultier.

Limitowana edycja zapachów od Jean Paul Gaultier Fot. Materiały prasowe
Reklama

Jean Paul Gaultier tym razem zainspirował się bohaterami amerykańskich komiksów. Superman i Wonder Woman stali się kultowymi bohaterami. Szanse na to mają także nowe zapachy - Classique i Le Mâle. Poznajcie je lepiej!

W tym roku w edycjach limitowanych Jean Paul Gaultier pojawią się superbohaterowie, by podjąć misję Gaultier.

 

Super-zapach: pomysł jest superprosty

 

Po lewej stronie nasze supergwiazdorskie zapachy: classique i le mâle. Wyposażone w moc swoich długotrwałych historii. Po prawej najsławniejsi międzyplanetarni superbohaterowie: wonder woman i superman. Wreszcie razem! Połączeni w walce o ważną misję. Są silni, dzielni i nieustraszeni. Dwie historie. Jedna przyszłość. Zapnijcie pasy. Startujemy. W języku codziennym: classique i le mâle – odwieczna para. Dzięki kompozycjom eaux fraîches 2017 duet ten wcieli się teraz w nową superparę – choć nawet nie są mężem i żoną. Jak zawsze superoryginalni. W supermowie: „tu supergaultier, na żywo z fragranceville. Czy mnie słyszysz wonder woman? To nie czas na rozmarzenie! Przed nami do odkrycia świat eaux fraîches. Czy jesteś gotowa na operację splash? To classique.” Supermanie! Tak, mówię do ciebie: czy mnie słyszysz? Przestań wysyłać sygnały tekstowe pod peleryną? Możesz pogadać po kryptońsku później. Teraz jesteś mi potrzebny. Czy jesteś gotowy na operację splash? To le mâle. Czy wszyscy już tu są? Ok. Ścigacz-powszedniości, jpg już przebrany i gotowy do akcji. Szalony melanż zapachu i supermocy. Wszystkie systemy w ruch!

Wonder woman

W języku codziennym: mimo tego, że wonder woman narodziła się w 1941 roku, pozostaje niepokonana i wciąż jest przywódcą grupy… Jean Paul Gaultier i Wonder Woman zdecydowanie musieli się spotkać – to było przeznaczenie. W supermowie: „tu superwoman: misja supergaultier: działamy! Magiczne lasso nasączone eaux fraîche classique: trzask! Tożsamość zapachu: potwierdzona. Wrażenie, że zapach unosi: dowiedzione. Odpowiednio wystylizowany do otwierania metalowych puszek promieniowaniem gamma. Przesłanie: „I love gaultier”. Gotowi, start!”

 

Superman

 

W języku codziennym: jeśli chodzi superbohaterów, nigdy nie zdystansowaliśmy tego przystojniaka urodzonego w 1933 roku, który stał się nieśmiertelny. Od peleryny aż po superbuty, ze szczyptą humoru: superman jest zdecydowanie kompatybilny z Gaultier. W supermowie: „superman jest tutaj. Planeta Gaultier: zlokalizowana. Superdowcipna kompozycja gaultier : aktywowana. Poręczność flakonów w nowej odsłonie: przeprowadzona. Misja zbawienia świata z entuzjazmem: potwierdzona. Pionierska peleryna pachnąca kardamonem i wanilią. Startujemy! 

 

 

Classique eau fraîche

 

Gotowi na identyfikację składników? Reinterpetacja oryginalnego zapachu classique: wykonana przez Daphne Bugey. Gorący i namiętny syrop trzciny cukrowej: jest. Niesamowita mikstura białych kwiatów: jest. Imbir – dna classique – teraz apetycznie przedawkowany: jest. I sorbet cytrynowy, krystaliczny, przenikliwy lecz łagodny. Słoneczny blask neo-labdanum: o tak! Obecność nut wanilii: absolutnie oczywista. Ps: prywatna wiadomość od wonder woman: „do piżma należy ostatnie słowo – śpiesznie informuje mózg, że wrócimy po jeszcze więcej.”

 

Le mâle Eaux fraîche

 

Gotowi na identyfikację składników? Reinterpetacja oryginalnego zapachu le mâle: wykonana przez Nathalie Gracia-Cetto. Obecność seksownego składnika zmiękczającego tkaniny: potwierdzona. Ślady ocieplającego neroli: oczywiście. Oznaki mięty: tak. Przypływ szałwii, bobu tonka, sandałowca i wanilii: odnotowany. Ps: prywatna wiadomość od supermana: „dziękuję, że pamiętaliście o zapachu mojej koszulki w seksownej nucie kompozycji.”

 

Zapach

 

W języku codziennym: eau fraîches fantastycznie godzą ze sobą lekkość i nieustępliwość.

W supermowie: wonder woman i superman. Superolfaktoryczny potencjał: aktywowany. Identyfikacja zapachu stop świeża woda stop flirtująca stop ekstatyczna stop zachwyćmy się nią stop. Identyfikacja tożsamości: zakończona. Opcja pożądania: aktywowana. (uwaga dla samej/samego siebie: przesłać skrzynkę tego zapachu na adres domowy. Pilnie!)

 

Opakowanie

 

W języku codziennym: wonder woman i jej gorset; superman i jego peleryna: nie musieli się nawet przebrać – są absolutnie w stylu jeana paula gaultier. Co więcej, wystarczy okrzyk bojowy: „uwielbiam jeana paula gaultier!” I momentalnie radośnie wyskakują ze swoich puszek. W supermowie: „tu wonder woman i superman. Jean paul gaultier, czy nas słyszysz? Lądujemy w małych puszkach: zgodnie z planem.

 

Flakon

 

W języku codziennym: obcisły top dla jednego, krótki podkoszulek dla drugiego. Metaliczny kolor u  obu. Niezależnie od ubioru swoboda ruchu jest dla wonder woman i supermana najważniejsza. Wyskakują z flakonów równie łatwo, jak z puszek. W supermowie: „Tu Wonder Woman i Superman. Kształty flakonów: zidentyfikowane. Zachwyt nad estetyką: tak.

 

Materiał partnera

Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Reklama

Inne artykuły

Reklama